Kolejne otwarcie Neonet tej jesieni

Już 20 października w Tczewie nastąpi otwarcie nowego salonu Neonet. To kolejne otwarcie Neonet tej jesieni. Do końca roku spółka planuje jeszcze inne inwestycje w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Modernizując i przenosząc swoje sklepy w lepsze miejsca, sieć bierze pod uwagę zarówno atrakcyjność nowej lokalizacji, jak i preferencje samych klientów.

Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM po krótkiej przerwie wznawia działalność w Tczewie. Nowa siedziba sklepu będzie się znajdować w budynku Kaufland przy ulicy Kwiatowej.

Neonet w Tczewie będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, począwszy od lodówek, kuchenek, pralek, telewizorów, odkurzaczy, po smartfony, laptopy, nawigacje.

– Mieszkańcy Tczewa i okolic znają dobrze naszą markę, ponieważ wcześniej nasz sklep funkcjonował przy ulicy Żwirki 40. Teraz zmieniamy lokalizację na nowocześniejszą i bardziej komfortową. Nowy salon w budynku Kaufland będzie miał otwartą ekspozycję, większą powierzchnię handlową i wygodny parking z możliwością podjazdu pod sklep – zapewnia Robert Chodziński, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet i dodaje: – Klienci z pewnością odczują zmianę na lepsze, nie tylko w zakresie poprawy ekspozycji i podwyższenia standardu wyglądu salonu, ale też większego prestiżu dokonywanych u nas zakupów. Dodatkowo, dzięki bliskiemu sąsiedztwu innych sklepów, będą oni mogli zrobić kompleksowe zakupy bez konieczności odwiedzania wielu lokalizacji.

Nowy salon w Tczewie będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-18:00.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy Neonet jest, by klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością.

Wysoki poziom usług i zaufanie klientów przyniosły Grupie Neonet wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku Neonet dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.