Sizeer dołącza do galerii Korona Kielce

Z końcem października 2016 roku ruszył kolejny salon sieci Sizeer. Tym razem nowy sklep otwarto w galerii Korona Kielce.

Sklep ma 208 mkw. powierzchni i jest drugim, ale największym salonem tej sieci w mieście. Salon znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie takich marek jak H&M oraz Stradivarius.

– Sizeer to flagowa sieć salonów multibrandowych należących do spółki MIG, którą stale powiększamy o nowe sklepy otwierane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce i regionie CEE. Galeria Korona w Kielcach jak najbardziej wpisuje się w naszą strategię – położona w ścisłym centrum Kielc i wyróżniająca się nowoczesną architekturą, jest miejscem, które przyciąga młodych Klientów należących do grupy docelowej marki Sizeer  – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Ślizowska, kierownik Departamentu Administracji i Najmu w firmie Marketing Investment Group S.A., właściciela marki Sizeer.

– Cieszymy się, że do grona najemców dołącza tak znana i ceniona na rynku sieć oferująca markowe obuwie. Uzupełni ona ofertę sportową obiektu. Salon opracowano według najnowszego konceptu, co z pewnością dodatkowo przyciągnie klientów – dodaje Karol Semik, dyrektor ds. komercjalizacji w spółce Cuprum Arena, która jest właścicielem obiektu.

Galeria Korona Kielce oferuje ponad 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Wskaźnik komercjalizacji obiektu wynosi obecnie 100 proc. W ostatnim czasie galeria przechodzi proces rekomercjalziacji w wyniku której zdecydowana większość najemców zdecydowała się na przedłużenie umów najmu.

Sizeer to ogólnopolska sieć salonów multibrandowych ze sneakerami i odzieżą streetwearową. Właścicielem marki  jest Marketing Investment Group S. A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci sklepów Symbiosis i 50 style. Obecnie, MIG zarządza siecią ponad 100 salonów Sizeer w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Litwie.