Pepco powiększa sklep w Dekadzie Olsztyn

Już niebawem w Dekadzie Olsztyn odbędzie się otwarcie salonu Pepco w nowej odsłonie. Z dotychczasowych 276 mkw. najemca zwiększył powierzchnie do ponad 400 mkw.

Pepco to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Firma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku sukcesywnie się rozwijając.

– Decyzja o powiększeniu punktu Pepco w Dekadzie Olsztyn wynikała przede wszystkim z dobrego przebiegu dotychczasowej współpracy z deweloperem. Ponadto, zaletą inwestycji jest to, że wpisała się ona w mapę handlową miasta i od czterech lat notuje zadowalające wyniki. Mamy nadzieję na dalszą wzorcową współpracę z Dekadą SA, kolejne sukcesy i grono stałych klientów. Codziennie, konsekwentnie realizujemy naszą misję – zapewniać naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną w najniższych cenach. W tym roku otwieramy tysięczny sklep Pepco, co może być najlepszym potwierdzeniem dla dobrze wypełnianej misji i symbolem sukcesu wszystkich naszych pracowników, ich wspólnego zaangażowania i wyśmienicie wykonanej pracy oraz dowodem zaufania naszych klientów oraz partnerów biznesowych – mówi Marcin Stańko, dyrektor operacyjny Pepco.

– Nasza wieloletnia współpraca z siecią Pepco oparta jest na zasadach partnerskich. Zawsze staramy się poznać potrzeby najemcy, by móc w pełni na nie odpowiedzieć. Nie zapominamy jednocześnie o wymaganiach klientów, do których skierowana będzie oferta salonu – komentuje Aleksander Walczak, prezes Dekada SA – Dotychczasowa popularność sieci wśród lokalnej społeczności przyczyniła się do zwiększenia powierzchni a tym samym oferty najemcy – dodaje Aleksander Walczak.

Dekada Olsztyn jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym pomiędzy kluczowymi ulicami Olsztyna: ul. Partyzantów i ul. Kościuszki. Położenie galerii w bliskim sąsiedztwie dworców PKP i PKS stanowi okazję do wygodnych zakupów dla podróżnych oczekujących na pociąg lub autobus. W strefie bezpośredniego pieszego dostępu do galerii znajduje się 54 tys. mieszkańców, a w strefie do 10 min. jazdy samochodem – 117 tys.  potencjalnych klientów.

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie,  Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Planowane są także inwestycje w Ciechanowie, Nysie i Łowiczu oraz razem z PKP centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.