Neonet otwiera się na kolejne miasto

Sieć elektromarketów Neonet kontynuuje proces ekspansji. Nowy salon sieci został otwarty z początkiem grudnia 2016 roku w Pleszewie.

Nowy salon w Pleszewie rozpoczyna działalność w budynku Kaufland przy ulicy Lipowej 14. Zalety tej lokalizacji to przede wszystkim bardzo duży parking i sąsiedztwo jednego z najchętniej odwiedzanych sklepów w tym mieście.

Nowy Neonet o powierzchni 266 mkw.

– Zależy nam, by klienci w Pleszewie mieli dostęp do szerokiej oferty Neonet, a przy okazji mogli zrobić wygodne i kompleksowe zakupy. Dlatego na siedzibę naszego salonu wybraliśmy tę popularną lokalizację – argumentuje Bogusław Michalski, Regionalny Kierownik Sprzedaży Detalicznej.

– Na powierzchni ekspozycyjnej 266 mkw. klienci będą mieli do dyspozycji sprzęt AGD, RTV, IT, GSM, Foto, Navi i wszelkie akcesoria z tym związane – zapewnia Bogusław Michalski.

Ogólnopolska sieć sklepów Neonet jest liderem w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Planując kolejne inwestycje spółka stawia nie tylko na atrakcyjność lokalizacji, ale przede wszystkim na komfort zakupów.

300 sklepów Neonet

Nowy salon w Pleszewie nie jest ostatnim otwarciem Neonet w tym roku. Następne wydarzenie tej miary będzie miało miejsce w innej części kraju już w połowie grudnia. Otwierając kilkadziesiąt sklepów rocznie, spółka udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm w branży. W 2017 roku nie zamierza zwalniać tempa.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju.