Neonet zmienia lokalizację w kolejnym mieście

Trwa proces relokacji salonów Neonet. Sieć decyduje się na zmianę miejsca wynajmu lokalu w celu poprawienia warunków sprzedaży.

W ostatnim czasie spółka dokonała już relokacji sklepów m.in. w takich miejscowościach, jak Dobre Miasto i Nowy Dwór Mazowiecki. Teraz przyszedł czas na zmianę lokalu w Grudziądzu.

Otwarcie nowego salonu w nowym miejscu będzie miało miejsce 12 stycznia. To, jak podkreśla zarząd sieci, kolejny krok w rozwoju jednego z liderów rynku AGD, RTV, IT. Nowa placówka firmy będzie znajdować się przy ulicy Włodka 16C.

Neonet w Grudziądzu

Neonet w Grudziądzu będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, począwszy od lodówek, kuchenek, pralek, telewizorów, odkurzaczy, po smartfony, laptopy, nawigacje. Nowy, duży salon umożliwi zaprezentowanie większej ilości produktów oraz wpłynie korzystnie na swobodę dokonywania zakupów.

– Do tej pory Neonet w Grudziądzu znajdował się w małym, parterowym budynku. Chcąc podwyższyć komfort naszych klientów, postanowiliśmy zadbać o takie aspekty, jak większa przestrzeń wystawowa, nowoczesna ekspozycja czy darmowy parking – wyjaśnia Robert Chodziński, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet.

– Nowy salon odpowiada na te potrzeby – duży parking daje możliwość podjazdu pod sklep, dzięki ekspozycji otwartej klienci mają możliwość przetestowania sprzętu, a większy metraż salonu, aż 350 mkw., umożliwia zaprezentowanie większej ilości produktów. Dodatkowym atutem jest bliskość innych sklepów, dzięki czemu klienci zaoszczędzą czas i zyskają możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu – dodaje.

To pierwsze otwarcie Neonet w tym roku, ale spółka już zapowiada kolejne inwestycje. Modernizując i przenosząc swoje sklepy w lepsze miejsca, sieć bierze pod uwagę zarówno atrakcyjność nowej lokalizacji, jak i preferencje samych klientów.

300 sklepów Neonet w Polsce

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. W 2016 roku Neonet dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.