Neonet otwiera pierwszy salon w nowym koncepcie

23 lutego w Lubaniu będzie miało miejsce otwarcie nowego salonu Neonet – to pierwszy taki salon w Polsce. Nowa placówka firmy zostanie urządzona według innowacyjnego projektu.

Nowy projekt salonu, jak podkreślają przedstawiciele sieci, ma znacząco wpłynąć na komfort robienia zakupów. Nowy salon będzie znajdować się w Centrum Handlowym przy placu Szarych Szeregów.

Nowy koncept Neonet

Neonet w Lubaniu będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej. Nowy salon będzie mieścił się w atrakcyjnej lokalizacji, co z pewnością docenią klienci.

– Centrum Handlowe Inbag mieszczące się przy placu Szarych Szeregów 1, w którym zostanie otwarty nasz salon, to nowoczesne, dwupoziomowe centrum handlowe usytuowane w pobliżu dworca autobusowego, a więc w lokalizacji dogodnej nie tylko dla mieszkańców Lubania, ale również jego okolic. Dodatkowe zalety tego miejsca to sąsiedztwo innych sklepów oraz duży parking – mówi Marek Staliś, regionalny kierownik Sprzedaży w Neonet.

– Mamy jeszcze jeden atut – to duża powierzchnia ekspozycyjna, aż 350 mkw., na których klienci będą mieli do dyspozycji sprzęt AGD, RTV, IT, GSM, FOTO, NAVI i wszelkie akcesoria z tym związane. Warto również wspomnieć, że nasz salon będzie pierwszym punktem Neonet w Polsce z nowym wystrojem wnętrza – dodaje.

Grupa Neonet

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje  markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl.