Kolejne marki meldują się w VIVO! Krosno

Grono najemców VIVO! Krosno nieustannie się powiększa. Realizujący ten projekt, austriacki inwestor Immofinanz ogłosił nazwy kolejnych czterech marek, które będą dostępne w tym obiekcie handlowym. Są nimi Rossmann, Big Star, 4F oraz Telepizza.

Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

Spółka Immofinanz jest wystawca jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2017. Z projektami spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr 5.3.

Największa sieć drogerii w Polsce – Rossmann wynajęła w VIVO! Krosno powierzchnię 450 mkw. Z kolei marka odzieżowa Big Star oraz czołowa polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe 4F, zaprezentują swoje oferty w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym na odpowiednio około 150 mkw. i 190 mkw.

Międzynarodowa sieć pizzerii Telepizza jest aktualnie dostępna w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Krosno dołączy do ich grona, dzięki VIVO!

– Nieustannie negocjujemy warunki w zakresie najmu w VIVO! i finalizujemy kolejne umowy. Jesteśmy raptem nieco ponad pół roku przed planowanym otwarciem centrum handlowego, co można również odczuć po jeszcze większym ożywieniu ze strony potencjalnych najemców, szukających atrakcyjnych dla siebie powierzchni w naszym projekcie, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

Krośnieńska inwestycja, jest prowadzona przez Immofinanz wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% Immofinanz i 15% Acteeum).

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,0 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 240 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.