Sizeer powiększa sklep w Legnicy

Galeria Piastów w Legnicy kontynuuje proces rekomercjalizacji. W ostatnim czasie decyzję o przedłużeniu umowy najmu podjęła spółka Marketing Investment Group (MIG).

– Marketing Investment Group to firma, która od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Cieszymy się, że flagowa marka spółki – Sizeer zostaje na kolejny okres w Galerii Piastów. Lokal marki został otwarty w nowym powiększonym koncepcie. Pierwszych klientów przyjął 12 kwietnia – mówi Małgorzata Michalska, Kierownik Projektu, Dział komercjalizacji/Lease Department w Rank Progress SA.

Większy salon Sizeer w Legnicy

Lokal Sizeer nie zmienił swojej lokalizacji i znajduje się na pierwszym piętrze legnickiej galerii. Obecnie sklep ma 130 mkw. powierzchni.

Sizeer to flagowa sieć salonów multibrandowych należących do spółki MIG, którą stale jest powiększana o nowe sklepy otwierane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce i regionie CEE. Poza marką Sizeer MIG rozwija także sieci salonów 50 style,Timberland, Symbiosis oraz up8. Ponadto jest wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Umbro, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych.

35 tys. mkw. powierzchni w Galerii Piastów

Galeria Piastów w Legnicy jest zlokalizowana w sąsiedztwie Zamku Piastowskiego w sercu miasta. Obiekt ma 35 tys. mkw. na której znajdują się salony modowe, punkty usługowe, restauracje , kawiarnie, kino, fitness, kręgielnia a także przedszkole

Obiekt należy do Rank Progress SA – firmy inwestycyjno-deweloperskiej, działającej na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami handlowymi na terenie całej Polski.