Świat Książki nowym najemcą Galerii Raj

Galeria Raj pozyskała nowego najemcę – Księgarnie Świat Książki – należącą do jednej z największych sieci księgarń w Polsce. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Dębicy. Otwarcie zaplanowano w drugim kwartale br.

– Galeria Raj to miejsce, które wciąż ewoluuje. Rekomercjalizujemy obiekt, by sprostał najwyższym oczekiwaniom klientów, którym chcemy zapewnić znakomitą jakość usług i najbardziej zróżnicowaną ofertę w Dębicy. To właśnie dlatego podjęliśmy współpracę z siecią Świat Książki, wyróżniającą się szerokim wachlarzem artykułów z branży księgarskiej, papierniczej, multimedialnej, zabawkarskiej czy muzycznej – mówi Joanna Bujak, dyrektor zarządzająca Galerią Raj.

Nowy najemca Galerii Raj

Księgarnia Świat Książki zostanie zlokalizowana obok salonów Vision Express i Wólczanka – zajmie powierzchnię około 90 mkw. Klienci znajdą tam zróżnicowany asortyment – począwszy od książek, a skończywszy na grach planszowych i artykułach do scrapbookingu, który cieszy się coraz większą popularnością. Według analiz rynku gier planszowych w Polsce dystrybutorzy odnotowują wzrost sprzedaży planszówek, wynoszący nawet 25 proc. w skali roku, co prognozuje pozytywne wyniki sprzedaży w księgarni Świat Książki w Galerii Raj.

Sieć księgarni Świat Książki, którą tworzy kilkadziesiąt salonów w całej Polsce, działa na terenie kraju już od 1994 roku. Oferta Świata Książki obejmuje nowości, hity wydawnicze, klasykę literatury, artykuły papiernicze, zabawki i inne. Sieć księgarni wspiera rodziców z dziećmi, honorując Kartę Dużej Rodziny.

Oferta handlowa Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym
w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.