RO-AN kontynuuje ekspansję Bajkowego Labiryntu

Spółka RO-AN, właściciel sieci placów zabaw dla dzieci zlokalizowanych w centrach handlowych zapowiada nowe otwarcia Bajkowego Labiryntu. – W planach mamy kilka kolejnych otwarć, w tym między innymi w Bydgoszczy oraz Krakowie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Kutyła, koordynator placów zabaw RO-AN Sp. z.o.o.

Początkiem czerwca kids play pod szyldem Bajkowy Labirynt dołączy do grona najemców Centrum Handlowego Zielone Arkady w Bydgoszczy. – Lokal w Bydgoszczy zajmie powierzchnię około 250 mkw. Będzie to 19. plac zabaw naszej sieci – mówi Katarzyna Kutyła, koordynator placów zabaw RO-AN Sp. z.o.o.

Dalsza ekspansja

Place zabaw Bajkowy Labirynt funkcjonują już m.in. w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, Tarasach Zamkowych w Lublinie oraz Fashion House Piaseczno. Spółka RO-AN zapowiada dalszą ekspansję sieci.

Firma RO-AN powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci.

Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest także ogólnopolskim producentem i operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada także maszyny na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.