Media Expert w czerwcu otworzy 7 salonów

Tylko na czerwiec sieć elektoromarketów Media Expert zaplanowała otwarcie punktów sprzedaży w 7 nowych lokalizacjach. W ramach sieci Media Expert funkcjonuje ponad 400 elektromarketów, a liczba ta stale wzrasta.

Jak ustaliła redakcja Retailnet.pl w czerwcu sieć sprzedaży Media Expert powiększy się o kilka nowych salonów. 8 czerwca salon Media Expert dołączy do grona najemców warszawskiej galerii handlowej, w której zajmie lokal o powierzchni 1093 mkw.

22 czerwca salony pod szyldem Media Expert pojawią się w Żmigrodzie, Libiążu, a w Krakowie nastąpi reotwarcie zmodernizowanego sklepu. Z kolei 29 czerwca Media Expert otwarty zostanie w Jastrowie, Dobczycach, a sklep w Barlinku przywita klientów po przeprowadzonym remoncie.

Sieć pod nowe lokalizacje wybiera obiekty łatwo dostępne z punktu widzenia komunikacji i charakterystycznie usytuowane. W kontekście projektów komercyjnych istotny jest atrakcyjny z punktu widzenia klienta mix najemców.

Stały rozwój

Właścicielem sieci Media Expert jest TERG SA. W 2014 roku sprzedaż spółki wyniosła ponad 2,2 mld zł.

Media Expert jest obecna na naszym rynku od 14 lat. Dostarcza sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery i quady. Obecnie w ramach sieci działa niemal 400 elektromarketów, które są rozlokowane w ponad 320 polskich miastach.

W 2012 rok sieć uruchomiła internetowy kanał sprzedaży. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii e-commerce w Polsce według badania Megapanel PBI/Gemius.