Emanuel Berg otwiera nowy butik

Powiększa się sieć butików Emanuel Berg oferująca ekskluzywną modę męską. Marka w czerwcu 2017 roku otworzy swój czwarty salon w Trójmieście.

– Klienci będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowany salon o powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych. Kolejne planowanie otwarcie salonów  to Katowice i Poznań. Salony spod znaku Emanuel Berg od zawsze były synonimem elegancji i szyku. Na całym świecie znane są jako miejsca, gdzie wybór ekskluzywnych koszul, bluzek, garniturów szytych na miarę czy luksusowych dodatków usatysfakcjonuje każdego, kto poszukuje ubioru z klasą – mówi redakcji Retailnet Monika Langowska, E-commerce Manager w spółce Kent Sp. z o.o., która jest właścicielm marki w Polsce.

– Ekspansja na rynki zagraniczne to obecnie rozwój sprzedaży  w USA  i Kanadzie, gdzie jesteśmy tam obecni w multibrandowych sklepach – dodaje Monika Langowska.

Butiki Emanuel Berg w dużych miastach w Polsce

Aktualnie butiki Emanuel Berg znajdują się w Warszawie ( CH Klif i Galeria Mokotów), Wrocławiu (DH Renoma) oraz w Trójmieście (3 salony). Poza Polską marka posiada także butiki w Budapeszcie, Kolonii i Monachium. Produkty marki są sprzedawane także w salonach partnerskich. Obecnie asortyment marki sprzedawany jest w ponad stu miejscach na całym świecie. Salony Emanuel Berg znajdują się także w innych prestiżowych miejscach jak hotel ( butik w sopockim hotelu Grand Sofitel) czy lotnisko (lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku). Otwiera zarówno salony własne jak i franczyzowe.

Pierwszy salon Emanuel Berg otwarto w 1995

Salony Emanuel Berg mają około 70 mkw. i otwierane są w najlepszych centrach handlowych oferujących prestiżowe marki w dużych miastach.  Markę Emanuel Berg stworzył w 1989 roku w Kolonii Jarosław Berg-Szychułda. Pierwszy sklep powstał w Niemczech, w 1995 roku w Marsdorf. Marka oferuje przede wszystkim koszule i modowe dodatki męskie, a także perfumy. Ofertę uzupełnia usługa szycia koszul na miarę.

Sieć Emanuel Berg reprezentuje firma Kent sp. z o.o.