Sizeer z trzecim sklepem na Łotwie

Charakterystyczne logo Sizeer pojawiło się w trzeciej lokalizacji na mapie zakupowej stolicy Łotwy. Tym razem, galeria handlowa Riga Plaza powitała kolejny salon multibrandu, należącego do Marketing Investment Group.

10 lutego, na przestrzeni 229 mkw. został otwarty kolejny salon Sizeer w Rydze. Tym samym, dynamiczna ekspansja zagraniczna w 2018 roku Grupy MIG stała się faktem. Dla przypomnienia, w roku ubiegłym otwarto dwa pierwsze salony Sizeer w stolicy Łotwy. W styczniu br. natomiast, miało miejsce otwarcie pierwszego salonu marki w Rumunii. Sklep o powierzchni 168 mkw. znajduje się w galerii MegaMall w Bukareszcie. Jednak to dopiero początek zwiększania zasięgu Grupy na mapie handlowej regionu CEE w tym roku.

124 sklepy Sizeer w Europie

Sizeer, od blisko 10-ciu lat, dynamicznie rozwija się na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie multibrand liczy 124 sklepy w Europie, w których fani sneakerów i streetwearu mogą znaleźć wybór modeli z najnowszych kolekcji największych marek, kreujących styl ulic na całym świecie.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group S. A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis.