Rośnie sieć placów zabaw Bajkowy Labirynt

Spółka RO-AN, właściciel sieci placów zabaw dla dzieci funkcjonujących pod nazwą Bajkowy Labirynt, zapowiada dynamiczną ekspansję i debiut sieci w nowych miastach.

– Po zrealizowaniu w ubiegłym roku kilku nowych centrów zabaw, mi. In. w Silesia City Center, Zielonych Arkadach w Bydgoszczy, Ikea Park Handlowy Matarnia oraz modernizacjach w Designer Outlet Gdańsk i Tesco Rzeszów przyszedł czas na bardziej intensywny rozwój i kolejne otwarcia w tym roku – mówi dla Retailnet Robert Niewiński, Prezes Zarządu RO-AN Sp. z o.o.

W najbliższym miesiącu spółka otworzy nowoczesne miejsce zabaw dla dzieci w Przemyślu w CH Sanova oraz nowy, w pełni automatyczny koncept w Outlet Center w Bydgoszczy.

Nowe projekty i relokacje RO-AN

– Także druga połowa roku przyniesie kilka wyjątkowych, dużych projektów oraz kolejne remonty, powiększenia i relokacje dotychczasowych formatów, m.in. w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, gdzie lokal zostanie powiększony trzykrotnie oraz przeniesiony do strefy rozrywkowej centrum – zapowiada prezes Niewiński.

Spółka RO-AN jest właścicielem 20 placów i centrów zabaw oraz ponad 150 lokalizacji z automatami dla dzieci.  Realizuje także tymczasowe aranżacje w pustostanach w galeriach handlowych. Nowe realizacje będą powstawały na powierzchniach min. 600 mkw. Spółka istnieje od lutego 1995 roku. Misją firmy jest zapewnienie kompleksowej rozrywki dla dzieci w centrach handlowych.