Komfort modernizuje salony

14 marca otwarty został zmodernizowany sklep Komfort znajdujący w Gdańsku.

Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Gdańsku wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślają one nowoczesny charakter sklepu, rozświetlają i optycznie powiększają przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.

Niedawno sieć przeprowadziła również modernizację swojego sklepu w PH Bielany we Wrocławiu. W przyszłości zmiany mają być wprowadzone w kolejnych salonach.

Nowy koncept

Sieć sklepów Komfort dołożyła wszelkich starań by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment został podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób Klient może znaleźć niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Remodeling i rozwój sieci

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg i wnętrz. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Obecnie Komfort posiada ponad 150 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.