Marka Sinsay wchodzi do Focus Mall Piotrków Trybunalski

Spółka NEPI Rockcastle, właściciel galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski, sukcesywnie poszerza jej ofertę modową. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła marka Sinsay, otwierając tam salon o powierzchni blisko 490 mkw. W efekcie transakcji piotrkowskie centrum handlowe jest jednym z nielicznych w województwie łódzkim, które oferuje kompletne portfolio marek z grupy LPP. Sklepy tej sieci zajmują w obiekcie łącznie aż 3545 mkw. powierzchni.

W kwietniu 2018 roku, Sinsay, czyli najmłodsza marka z grupy LPP, otworzyła swój salon w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Dzięki temu, galeria dołączyła do wąskiego grona centrów handlowych w woj. łódzkim z ofertą całego portfolio grupy LPP, w skład, którego wchodzą: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House. Marka Sinsay to kolekcje odzieżowe i dodatki tworzone dla nastolatek i młodych kobiet, w wieku od 15 do 24 lat, które idealnie uzupełnią obecną propozycję modową obiektu. Pierwszy sklep tej marki w mieście, o powierzchni 484 mkw. znajduje się na parterze Focus Mall, w sąsiedztwie salonów Cropp i Reserved.

Focus Mall z większą ofertą modową marek LPP

W Focus Mall Piotrków Trybunalski nie tylko pojawiła się nowa marka z grupy LPP, ale również powiększone zostały istniejące sklepy gdańskiej spółki, dając najemcom możliwość zaprezentowania większego asortymentu. Proces wprowadzania zmian rozpoczął się w IV kwartale ubiegłego roku i jest konsekwentnie kontynuowany. W listopadzie 2017 roku, sklep Reserved powiększył swój salon do ponad 2000 mkw. powierzchni, uzyskując status największego sklepu tej marki w regionie. Do procesu relokacji i modernizacji został włączony również Cropp. W marcu 2018 roku, salon został powiększony o 160 mkw. i zajmuje lokal na parterze o powierzchni blisko 490 mkw.

Obiekt z portfela NEPI Rockcastle

Focus Mall to galeria zlokalizowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 r. Na 35 tys. mkw. GLA powierzchni znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi: znane sieci odzieżowe, takie jak H&M, Stradivarius, Smyk, Diverse, Cropp, House, Mohito, Reserved, Sinsay, Solar, Monnari, C&A, New Yorker, Reporter Young, Lavard, Sunset Design, sieci obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas, Ryłko, market elektroniczny Media Markt, hipermarket Carrefour, Pepco, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, sklep zoologiczny Aligator, siłownia StepOne Fitness, Centrum edukacji
i zabawy Klockownia, a także pięciosalowe salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.