Komfort rozbudowuje sieć sprzedaży

18 kwietnia br. stacjonarna sieć sprzedaży Komfort powiększyła się o nową lokalizację. Najnowszy sklep pod szyldem Komfort zadebiutował w Biłgoraju. Już 26 kwietnia swoje przestrzenie dla klientów otworzy sklep Komfort znajdujący się w Żorach.

Sklep w Biłgoraju ukazał się w nowej, w zupełnie innej, nowoczesnej stylistyce. Marka nieustanie jest źródłem wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością uda się zaaranżować każdą przestrzeń.

Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Biłgoraju wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślają one nowoczesny charakter wnętrza, rozświetlają i optycznie powiększą przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.

Sieć sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment został podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób klient znajdzie niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept stworzono w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen.

152 sklepy

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

Obecnie Komfort posiada 152 sklepy, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.