Nowy Intermarche w Gnieźnie

Sieć Intermarche zawitała do Gniezna. Nowo otwarty sklep jest 36. placówką tej sieci w województwie wielkopolskim. Sklep rozpoczął działalność w kwietniu br. w Galerii Piastova.

– Bardzo się cieszymy, że w Gnieźnie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje – Dla klientów Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie. Dla całej społeczności lokalnej to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

Nowy Intermarché przygotował szeroką ofertę produktów spożywczych tworzonych we współpracy z lokalnymi producentami.

– Jesteśmy nastawieni na współpracę z lokalnymi piekarniami, mleczarniami, a także producentami. Nawiązaliśmy kontakt m.in. z rodzinnymi gospodarstwami rolnymi z okolic Kłecka koło Gniezna, których to produkty pod marką „Dobrodzieje” będą gościć na naszych półkach, a dzięki nam w domach klientów – mówi Iwona Pogodzińska, właścicielka Intermarché w Gnieźnie.

Nowy sklep w Galerii Piastova ma ponad 1,7 tys. mkw. i ok. 380 miejsc parkingowych (parking naziemny obok Galerii). Sklep oferuje ok. 20 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.