Ruszyła przebudowa strefy gastronomicznej w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Nowoczesna i estetyczna przestrzeń aranżowana na styl skandynawski, dodatkowe stoły i siedziska oraz możliwość ładowania urządzeń mobilnych – tak będzie wyglądała nowa odsłona strefy gastronomicznej w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.

Obiekt należny do firmy NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

W efekcie zmian zostaną udostępnione dodatkowe miejsca dla klientów, powstaną również strefy: dziecięca, rodzinna oraz klubowa. Nowa część restauracyjna Focus Mall, to przede wszystkim bardziej funkcjonalna przestrzeń i jasne kolory. Dzięki zmianom, możliwe będzie bardziej komfortowe spożywanie posiłków czy spotkania w przytulnej atmosferze.

– Każdy klient centrum handlowego wie, jak przyjemnie jest odpocząć podczas zakupów. Dlatego staramy się, aby oferta gastronomiczna galerii była również atrakcyjna. W Focus Mall rozpoczęła się modernizacja strefy restauracyjnej, która zostanie otwarta w nowej aranżacji już niebawem. Mam nadzieję, że nowa przestrzeń stanie się miejscem, do którego klienci będą chętnie przychodzić nie tylko przy okazji zakupów, ale także spotkań w gronie rodziny czy znajomych – mówi Olga Wiernicka, Marketing Manager w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Nowy wystrój

Zmianie ulegnie całe wyposażenie – od podłogi, poprzez meble i ich ustawienie, po oświetlenie. Nowa strefa restauracyjna będzie nawiązywać do stylu skandynawskiego, w którym jasne kolory, ocieplone zostaną motywem drewna. Przestronność, ale i przytulność z pewnością zachęcą odwiedzających do odpoczynku czy skorzystania z oferty gastronomicznej. Do aranżacji posłużą najlepszej jakości materiały, odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dla wygody odwiedzjących przy stolikach zostaną zamontowane tradycyjne gniazdka oraz wejścia USB, dzięki czemu klienci będą mogli szybko i bezpłatnie doładować telefon, tablet lub laptop.

Prace, które rozpoczęły się 24 kwietnia 2018 roku, nie będą miały wpływu na funkcjonowanie obiektu. Będą odbywać się po jego zamknięciu, dzięki czemu wszyscy odwiedzający Focus Mall nie odczują dyskomfortu związanego z modernizacją. Strefa gastronomiczna w nowej odsłonie zostanie zaprezentowana jeszcze w wakacje.

Inwestorem przedsięwzięcia jest właściciel galerii Focus Mall, spółka NEPI Rockcastle. Wykonawcą projektu są: Planco Budownictwo sp. z o.o. sp.k. oraz Studio Dekor Andrzej Goiński. Za opracowanie koncepcji nowej aranżacji odpowiada AND Architecture and Design.

35 tys. mkw. GLA

Focus Mall to galeria zlokalizowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 r. Na 35 tys. mkw. GLA powierzchni znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi: znane sieci odzieżowe, takie jak H&M, Stradivarius, Smyk, Diverse, Cropp, House, Mohito, Reserved, Sinsay, Solar, Monnari, C&A, New Yorker, Reporter Young, Lavard, Sunset Design, sieci obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas, Ryłko, market elektroniczny Media Markt, hipermarket Carrefour, Pepco, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, sklep zoologiczny Aligator, siłownia StepOne Fitness, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, a także pięciosalowe salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.