Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Kolejny lokal w piotrkowskiej galerii Focus Mall przeszedł metamorfozę. Cukiernia Sowa powiększyła i przeniosła punkt sprzedaży, a także wprowadziła udogodnienia dla odwiedzających.

Obiekt należny do firmy NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Ostatnie miesiące w Focus Mall Piotrków Trybunalski należały do pracowitych. Działający od lat w centrum handlowym najemcy wyremontowali swoje salony, poszerzając ofertę lub powiększając powierzchnię handlową. Taki ruch wykonała w ostatnim czasie Cukiernia Sowa.

Większy lokal

By podnieść komfort odwiedzających najemca zdecydował się przenieść punkt sprzedaży do lokalu większego o ponad 40 mkw. Tym samym, Cukiernia Sowa zajmuje przestrzeń o powierzchni 141 mkw. zlokalizowaną przy wejściu głównym do Focus Mall, do której można dostać się zarówno z poziomu pasażu, jak i od zewnątrz. Od 9 maja 2018 roku, klienci mogą korzystać również  z klimatycznego, zewnętrznego ogródka ze stolikami.

Ogródek cukierni Sowa w piotrkowskim Focus Mall

Zmiany obecnej oferty mają na celu przede wszystkim jej poszerzenie a także unowocześnienie. Odwiedzający naszą galerię są coraz bardziej wymagający. Dlatego tak ważne jest dla nas sprostanie ich oczekiwaniom. Większa przestrzeń Cukierni Sowa to komfort kupowania i przebywania w kawiarni, a dzięki ogródkowi klienci mają możliwość relaksu na świeżym powietrzu – komentuje p. Ewa Sadzińska, Dyrektor CH Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Cukiernia Sowa to firma z tradycją od 1946 roku. Bazuje na własnych, sprawdzonych recepturach. Liczy ponad 150 punktów w Polsce i za granicą.

35 tys. mkw. GLA

Focus Mall to galeria zlokalizowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 r. Na 35 tys. mkw. GLA powierzchni znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi: znane sieci odzieżowe, takie jak H&M, Stradivarius, Smyk, Diverse, Cropp, House, Mohito, Reserved, Sinsay, Solar, Monnari, C&A, New Yorker, Reporter Young, Lavard, Sunset Design, sieci obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas, Ryłko, market elektroniczny Media Markt, hipermarket Carrefour, Pepco, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, sklep zoologiczny Aligator, siłownia StepOne Fitness, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, a także pięciosalowe salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.