Big Star nowym najemcą Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy podpisała umowę najmu z marką Big Star – firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży jeansów, działającą na rynku już od prawie 40 lat. Otwarcie salonu o powierzchni 221 mkw. planowane jest w drugiej połowie 2018 roku.

Popyt na produkty denimowe w Polsce stale rośnie. Jak wynika z raportu „Jeans in Poland”, w 2019 r. ma osiągnąć niebagatelną wartość 3,5 mld zł. Jest to znakomita sytuacja dla producentów odzieży jeansowej, którzy mogą liczyć na stabilny wzrost sprzedaży. Podpisanie umowy najmu Galerii Raj z firmą Big Star to kolejny krok w stronę poszerzenia oferty o sklepy z rozpoznawalnymi ubraniami dla kobiet i mężczyzn, które wyróżniają się ponadczasową stylistyką i wspaniałą jakością wykonania.

Więcej mody w Galerii Raj

– Big Star, jedna z najpopularniejszych marek w Polsce, to firma kultowa, na stałe zapisana w świadomości Polaków jako wyznacznik stylu i doskonałej jakości. Podjęcie współpracy Galerii Raj z tą modową marką, istniejącą na rynku od 1979 roku, było dla nas istotnym celem do zrealizowania w 2018 r. – mówi Joanna Bujak, dyrektor zarządzająca Galerią Raj. W ostatnich sezonach obserwujemy wzrastający popyt na jeans, który staje się prawdziwym „must-have” w szafach kobiet i mężczyzn z każdej grupy wiekowej. Big Star to dla wielu klientów synonim znakomitej jakości, nowoczesnego wzornictwa i polskiego brandu – dodaje Joanna Bujak.

Big Star to marka, która na światowym rynku istnieje już od 1979 r., a w Polsce pojawiła się na początku lat 90’. Firma została przejęta przez polskich udziałowców w 2005 r.
i konsekwentnie się rozwija, dysponując siecią 250 sklepów w Polsce, Niemczech, Francji, Słowacji, Finlandii i Białorusi. Jeansy Big Star to topowy produkt tej marki, ale jej oferta jest znacznie szersza – od butów aż po bieliznę.

IVS Group – właściciel Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.