Trzeci salon Sizeer w stolicy Rumunii

Marketing Investment Group, właściciel multibrandowej sieci Sizeer, kontynuuje rozwój brandu poprzez otwarcia salonów w galeriach i na ulicach handlowych w regionie CEE. W czerwcu spółka uruchomiła trzeci już w tym roku salon Sizeer w Bukareszcie.

Od 18 czerwca, rumuńscy sympatycy sneakerów i odzieży streetwearowej znajdą wybór najnowszych modeli aż w trzech salonach stolicy. Na początku roku galeria MegaMall, wiosną Sun Plaza, a teraz, na powitanie lata, dołącza sklep w centrum handlowym ParkLake. Najnowsza lokalizacja liczy 158 mkw., co daje ponad 450 mkw. powierzchni zakupowej we wszystkich salonach Sizeer w Bukareszcie.  

Ekspansja trwa

Obecnie multibrand liczy 135 sklepów w Europie, a jego dynamiczny rozwój w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowany. W samym 2018 roku zostało otwartych ponad dziesięć nowych lokalizacji, a to nie koniec ekspansji przewidzianej na bieżący rok. Poza sprzedażą stacjonarną, rozwijany jest również model sprzedaży online, który pod domeną sizeer.com również poszerza swój zasięg o nowe rynki.

Charakterystyczne logo marki Sizeer od dziewięciu lat można spotkać w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast. Między innymi w Polsce, Niemczech, na Słowacji, Czechach, Litwie, Łotwie, Rumunii oraz na Węgrzech.

Właścicielem sieci Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50style, up8 i Symbiosis.