Sizeer wzbogaca ofertę Galerii Niwa

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference będzie doskonałą okazją do zaprezentowania całego portfolio Master Management, w tym także zmian w tenat mixie Galerii Niwa. Do grona najemców obiektu wkrótce dołączy nowy najemca – Sizeer.

Europejski multibrand wzbogaci asortyment oświęcimskiego centrum handlowego. Nike, Adidas originals, Reebok, Converse, Vans, Puma, New Balance, Asics, Lacoste, a także Timberland ucieszą fanów sneakerów i najbardziej liczących się światowych marek. Otwarcie sklepu Sizeer zaplanowano na koniec czerwca.

– Śledzimy najnowsze trendy w branży retail i dbamy o urozmaicony asortyment naszych galerii, dlatego wprowadzamy do Niwy markę, która ma streetwearowy charakter i zadowoli oczekiwania niejednego milenialsa. Sklep Sizeer o powierzchni najmu ponad 100 mkw znajdzie się na pierwszym piętrze Niwy, a pierwsi klienci zrobią w nim zakupy już przed wakacjami – mówi Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w Master Management Group – wystawcy Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu w najlepszej galerii w mieście. Atrakcyjny mix najemców Niwy oraz miasto z potencjałem turystycznym przekonało nas o rozwoju marki Sizeer w Oświęcimiu – dodaje Dariusz Kozorowski, Leasing & Franchising Manager w Marketing Investment Group.

Sieć salonów Sizeer stawia na intensywny rozwój w regionie CEE, lecz warto pamiętać, że ekspansja zaczęła się od Polski. Aktualnie 135 sklepów sieci spotkać można w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast, których grono sukcesywnie się powiększa. Poza sprzedażą stacjonarną, rozwijany jest również model sprzedaży online, który pod domeną sizeer.com również poszerza swój zasięg o nowe rynki. Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group, wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50style, up8 i Symbiosis.

MMG zarządza ponad 100 tys. mkw powierzchni handlowej

Finalizacja kolejnych umów najmu pokazuje, że koncept Galerii Niwa i strategia zarządzania Master Management Group sprawdzają się w oczach najemców. Centrum jest wynajęte w 100 proc. Na przestrzeni ostatniego roku ofertę galerii poszerzyły takie marki jak: YES, Time Trend, Ziaja i NeoNail. Niwa jest dziś lubianym i rozpoznawalnym miejscem zakupów i spotkań w regionie. Połączenie mody, rozrywki i usług na ponad 14 tys. mkw., na dwóch poziomach przyciąga mieszkańców i turystów.  Klienci mają do wyboru ponad 50 sklepów różnych marek, m.in. H&M, CCC, Orsay, Reserved, House, restauracje takie jak KFC czy Hammurabi oraz 4-salowe kino Planet Cinema.

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Dzięki temu MMG z powodzeniem samodzielnie realizuje projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami.

Firma jest partnerem na polskim rynku dla największych światowych funduszy oraz innych instytucji inwestujących w nieruchomości. Na zlecenie tych podmiotów MMG zajmuje się wyszukiwaniem atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych na lokalnym rynku nieruchomości handlowych. Oferuje też stałe wsparcie w zakresie zarządzania aktywami oraz nieruchomościami po ich zakupie aż do momentu sprzedaży. 

Obecnie MMG zarządza ponad 100 tys. mkw powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu. Firma jest też inwestorem i deweloperem kompleksu handlowo-biurowego, który powstanie przy ul. Piotrkowskiej 155 w centrum Łodzi, a także trzech centrów handlowych w Zawierciu, Kołobrzegu i Legionowie.