Sizeer umacnia pozycję na Litwie

Pod koniec sierpnia charakterystyczne logo marki Sizeer pojawiło w galerii Mega w Kownie. To już ósmy sklep tej marki na Litwie.

Wraz z końcem wakacji marki wzmagają swoją aktywność, prezentując nowości na rozpoczynający się sezon. Sieć Sizeer idzie o krok dalej i zwiększa ilość swoich salonów na mapie handlowej regionu CEE. Od 25 sierpnia br. klienci mogą korzystać ze sklepu marki Sizeer w Galerii Mega w Kownie.

Jest to druga lokalizacja w mieście, uznawanym za kolejną po Wilnie, największą aglomerację na Litwie. Do dyspozycji klientów oddano blisko 270 mkw. powierzchni zakupowej w centrum handlowym, słynącym z największego w Europie akwarium. Tym samym sieć Sizeer liczy 8 salonów na Litwie, z czego połowa z nich została otwarta w 2018 roku.

Sizeer kontynuuje ekspansję w regionie CEE

Obecnie multibrand posiada 140 sklepów w Europie, a jego ekspansja w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowana. Jeszcze w bieżącym roku możemy oczekiwać kolejnych salonów z logo Sizeer. W samym 2018 roku zostało otwartych ponad dziesięć nowych lokalizacji, a to nie koniec ekspansji przewidzianej na bieżący rok. Poza sprzedażą stacjonarną, rozwijany jest również model sprzedaży online, który pod domeną sizeer.com również poszerza swój zasięg o nowe rynki.

Charakterystyczne logo marki Sizeer od dziewięciu lat można spotkać w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast. Między innymi w Polsce, Niemczech, na Słowacji, Czechach, Litwie, Łotwie, Rumunii oraz na Węgrzech.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis.