ECE: Galeria Krakowska z salonem marki Lancerto

Polska marka Lancerto oferująca klasyczną modę męską dołączyła do grona najemców Galerii Krakowskiej. Wystrój nowego salonu zachowany jest w eleganckim stylu i nawiązuje do motta marki. Nowy butki zajął lokal o powierzchni 89 mkw.

Właścicielem Galerii Krakowskiej jest firma ECE, wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Salonu Lancerto w Galerii Krakowskiej został zaprojektowany w myśl nowej koncepcji wizualnej marki. Czysta i uporządkowana przestrzeń ma kojarzyć się z produktami Premium oferowanymi w salonie. Drewniane i metalowe wyposażenie oraz akcenty podróżnicze mają nawiązywać do motta towarzyszącego marce.

Ponad 40 salonów marki

Firma Lancerto została założona w 2008 roku, i dysponuje ogólnopolską siecią sprzedaży z ponad 40 lokalizacjami w prestiżowych galeriach w największych polskich miast. Firma prowadzi róniez sprzedaż poprzez sklep internetowy.

Salon Lancerto w Galerii Krakowskiej

Lancerto specjalizuje się w eleganckiej odzieży przeznaczonej dla mężczyzn. Asortyment to nie tylko garnitury, smokingi, spodnie i wizytowe koszule ale też dodatki: krawaty, spinki, poszetki, buty oraz szeroka oferta ubrań w stylu smart casual: spodni chino, kolorowych skarpet, butów, koszulek polo i okularów przeciwsłonecznych. Marka ma polski rodowód i jej ubrania powstają w Łańcucie, w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych szyjących męską odzież elegancką w Europie. Codziennie ten sam zakład opuszczają szyte na miarę ubrania dla najbardziej znanych, renomowanych marek we Francji, czy Wielkiej Brytanii.

ECE wystawca SCF 2018

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, linią komunikacji miejskiej czy portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych. Galeria Krakowska należy do spółki ECE.

Salon Lancerto w Galerii Krakowskiej