Nowi najemcy w Dekadzie Nysa

Lider rynku jeansowego w Polsce, marka Big Star dołącza do grona najemców centrum handlowego Dekada w Nysie. Tenant mix poszerzy również KiK, jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Za komercjalizację Dekady Nysa odpowiada BOIG Property Consulting.

Centrum handlowe w Nysie to największy z obiektów zaplanowanych przez spółkę Dekada, o powierzchni prawie 20 tys. mkw. Marka Big Star zajmie lokal o powierzchni prawie 180 mkw., a KiK niemal 660 mkw.

– Mamy już salony w centrach handlowych Dekada w innym miastach, więc otwarcie kolejnego jest naturalną konsekwencją współpracy między nami, a Grupą Dekada S.A. W ostatnich latach prowadziliśmy dynamiczną ekspansję otwierając nawet do 4 salonów w ciągu miesiąca. Aktualnie uzupełniamy naszą sieć o kolejne lokalizacje. Gdy spojrzy się na mapę z zaznaczonymi naszymi salonami, widać, że jesteśmy w każdym regionie, a w wielu miastach, nie tylko największych, mamy po kilka salonów. Liczymy na dobre przyjęcie przez Klientów w nowej lokalizacji i spodziewaną stopę zwrotu inwestycji. Mamy nadzieję, że nasz nowy salon przyciągnie wielu Klientów i tak jak do tej pory będziemy jedną z najpopularniejszych marek w mieście – mówi Maciej Bugajny, Specjalista ds. marketingu, Big Star.

KiK i Big Star wchodzą do Dekady Nysa

Big Star zadebiutował na polskim rynku w 1990 roku i wyrósł na jedną z najsilniej kojarzonych z jeansem marek. Jeans i lata 90-te przeżywają aktualnie renesans, a zważywszy na historię i jeansową specjalizację, Big Star idealnie wpisuje się w ten trend, pozostając jedną z najmodniejszych marek.

Sklepy KiK oferują bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Oferta skierowana jest do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Galeria Dekada Nysa posiadać będzie dwie kondygnacje handlowe, na których zlokalizowanych zostanie około 80 sklepów, restauracje i kawiarnie oraz strefa rozrywki z 4-salowym kinem. Dla wygody klientów powstanie podziemny parking na ponad 400 miejsc. Obiekt usytuowany będzie w ścisłym centrum Nysy.

Tenant mix stworzą takie marki jak m. in.: RTV Euro AGD, Rossmann, Empik, Diverse, Vistula i Wólczanka, CCC, Martes Sport, 4F, Quiosque, Swiss, Briju, Yes, Grycan, So Coffee oraz Sphinx. Znajdą się tu także 4-salowe kino oraz optyk, apteka, pralnia, salon prasowy, piekarnia i biuro podróży.