Sizeer ma już 10 salonów w Czechach

Początek jesieni dla sieci salonów Sizeer stoi pod znakiem dynamicznego rozwoju. Na przestrzeni września i października otwarto cztery nowe lokalizacje w Czechach, zwiększając tym samym ilość salonów do 10. multibrandów na mapie handlowej kraju. Właścicielem sieci sklepów Sizeer jest Marketing Investment Group.

13 września centrum handlowe Bondy w miejscowości Mlada Boleslav, 26.09 City Park w Igławie (Jihlava), 3 października galeria Metropole Zličín w zachodniej części Pragi oraz 12 października w Atrium Flora tuż przy stacji praskiego metra – w tych miejscach fani sneakerów i streetwearu mogą zrobić zakupy w najnowszych salonach Sizeer.

Wszystkie cztery salony, otwarte na przestrzeni miesiąca, liczą blisko 600 mkw. i zwiększają ilość punktów handlowych multibrandu do dziesięciu w Czechach i 143 w Europie.

143 salony Sizeer w Europie

Sizeerto multibrandowa sieć z topowymi sneakerami, streatwearem i akcesoriami od najlepszych światowych marek, jak Nike, adidas Originals, Puma, New Balance, Reebok, Lacoste, Timberland, ASICS, Vans, New Era czy Confront.

Sieć salonów Sizeer jest obecna w krajach regionu CEE, jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Węgry i Rumunia, a ekspansja jest sukcesywnie kontynuowana. W 2018 roku przewidziano jeszcze kolejne otwarcia nowych salonów.  Poza sprzedażą stacjonarną, oferta marki dostępna jest również online pod adresem www.sizeer.com.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis. Obecnie MIG dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300. punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej oraz franczyzowej.