RO-AN wprowadza format 3.0. Wkrótce pierwsze otwarcia

Bajkowy Labirynt – znany polski operator stref rozrywki w centrach handlowych – wprowadza nowy format placówek. Jeszcze w tym roku Bajkowy Labirynt powiększy się o 2 nowe duże centra rozrywki.

W najbliższych dniach spółka RO-AN – właściciel sieci – otworzy w Zabrzu lokal o powierzchni  ponad 500 mkw. zlokalizowany w nowo dobudowanej części rozrywkowej CH Platan. Po zamknięciu kliku nierentownych punktów, będą to 19. i 20. lokal spółki. Kolejne centrum rozrywki Bajkowego Labiryntu zostanie otwarte w Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Nowa koncepcja Bajkowego Labiryntu 3.0

– Oba lokale będą odzwierciedlały założenia nowej koncepcji Bajkowego Labiryntu 3.0. Będą dostarczać rozrywki całym rodzinom, począwszy od grupy najmłodszych (0-3), które w interaktywnej strefie zabawy uczą się poznawać kolory, zwierzęta oraz dźwięki, poprzez najliczniejszą grupę 4-12. Dzieci z tej grupy tradycyjnie mają do dyspozycji to, co uwielbiają najbardziej, czyli dużą konstrukcję zabawową, zjeżdżalnie w tym zjeżdżalnie pontonowe, trampoliny, interaktywne gry i edukacyjne zabawy – mówi dla Retailnet Robert Niewiński, prezes spółki RO-AN sp. z o.o.

Najnowsze wprowadzone przez operatora Bajkowego Labiryntu rozwiązania, niespotykane dotąd na naszym rynku, oferują aktywną rozrywkę w wydzielonej strefie dla starszych powyżej 12 roku życia. Górna granica wiekowa nie jest jeszcze znana. Jak podkreślają pomysłodawcy projektu, z pewnością rodzice także chętnie skorzystają z tej aktywności a element rywalizacji w oparciu o czas, szczególnie w grupach, będzie cieszył się dużym zainteresowaniem.

W nowych placówka Bajkowego Labiryntu bez względu na wiek, będzie można także skorzystać ze strefy gier na automatach ticketowych. To także nowy element rozrywki wprowadzany przez RO-AN do Polski. Grając na nowoczesnych automatach, będzie można zebrać bilety, które następnie, w zależności od zebranej ilości, będą wymieniane w recepcji na atrakcyjne nagrody.

Całość nowej koncepcji placów rozrywki uzupełnią salki urodzinowe, sale edukacyjne na warsztaty tematyczne, kawiarnia oraz duże strefy dla rodziców w 10 osobowych lożach. – Wszystko po to, by przyciągać całe rodziny oferując rozrywkę dla każdej grupy wiekowej – tłumaczy prezes RO-AN.

20 lokali Bajkowy Labirynt w Polsce

– Nowa koncepcja Bajkowych Labiryntów to odpowiedź na utratę obrotów z najważniejszego dnia w tygodniu jakim jest dla rozrywki niedziela. Pomimo, iż rozrywka może funkcjonować w niedziele, to utrata obrotów była znaczna. To wymusiło zmiany w naszych działaniach, a przewidując konsekwencje ustawy niedzielnej, już od 2 lat aktywnie poszukiwaliśmy lokali pod nasz nowy koncept. Jesteśmy przekonani, że dostarczając różnorodną rozrywkę na wysokim poziomie, w synergii z kinem i bardzo dobrą ofertą gastronomiczną, jesteśmy w stanie przyciągnąć klientów zarówno do siebie jak i do całej galerii. W najbliższym czasie będziemy się rozwijać jedynie w galeriach, które stawiają na rozrywkę i jest to dla nich priorytetem. Zdefiniowaliśmy z naszymi partnerami potrzeby klientów oraz ustaliliśmy właściwy kierunek rozwoju rozrywki w ich centrach – wyjaśnia – Robert Niewiński, prezes spółki RO-AN sp. z o.o.

RO-AN sp. z o.o to polski operator placów zabaw i centrów rozrywki Bajkowy Labirynt oraz producent i operator automatów rozrywkowych. Dostarcza także atrakcyjne, interaktywne rozwiązania dla galerii i centrów handlowych w częściach wspólnych obiektu. Spółka istnieje od 1995 roku, dostarcza koncepty rozrywkowe w różnych formatach. Obecnie w sieci RO-AN działa 20 lokali Bajkowy Labirynt.