Kolejny projekt Grupy Hosso już działa

Grupa Hosso z początkiem grudnia 2018 roku otworzyła pierwsze Centrum rozrywkowo-handlowe w Świebodzinie. Galeria o powierzchni 12 tys. mkw. zlokalizowana jest w pobliżu drogi S3.

Galeria Hosso w Świebodzinie to już drugi, po otwartej 26 października br. galerii w Gubinie, projekt w województwie lubuskim realizowany przez Grupę Hosso.

Inwestor przygotował szeroką ofertę dla mieszkańców Świebodzina i okolic. W Galerii Hosso znajduje się sklep międzynarodowej sieci Action, z szerokim wyborem produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Na terenie Centrum zlokalizowany jest sklep RTV Euro AGD, oferujący sprzęt elektroniczny oraz sprzęt gospodarstwa domowego. W Galerii znajdują się także dyskont Pepco, księgarnia Empik, siłownia Quanfit oraz drogeria Hebe.

Otwarcie Galerii Hosso w Świebodzinie

Otwarcie Galerii Hosso w Świebodzinie

Oferta modowa Galerii Hosso w Świebodzinie

W Centrum można także zrobić zakupy w salonach znanych marek modowych, takich jak Vistula, Greenpoint, Big Star, Quiosque, 50 style, Wólczanka, Top Secret. Na odwiedzających Galerię Hosso czeka bogata oferta w przestronnej strefie food court, w której można wybrać wśród smaków z różnych stron świata. W części gastronomicznej znajdują się restauracja sieci Olimp, Chicken&Kebab, Pizzeria Mafia, Saigon Express oraz Masami Sushi.

W styczniu 2019 roku inwestor planuje otwarcie nowoczesnego kina w którym mieścić się będą 3 klimatyzowane oraz komfortowo wyposażone sale. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w regionie, w którym znajdować się będzie poza kinem także nowoczesny klub fitness należący do sieci Quanfit.

Tak powstawała Galeria Hosso w Świebodzinie:

https://www.facebook.com/galeriahossoswiebodzin/videos/1005362486307935/

Lokalizacja Galerii Hosso

Galeria Hosso w Świebodzinie położona jest w strategicznej lokalizacji – w pobliżu zjazdu z drogi krajowej S3 oraz w bliskim sąsiedztwie pomnika Chrystusa Króla, miejsca ściągającego liczne rzesze turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców została przygotowana bogata oferta rozrywkowo-handlowa Centrum, która zaspokaja potrzeby lokalnej społeczności Świebodzina i okolic. Duża część rozrywkowo-gastronomiczna sprosta oczekiwaniom mieszkańców i przyciągnie klientów z okolic i całego regionu. Do dyspozycji klientów galerii przygotowano 400 miejsc parkingowych.

Grupa Hosso jest właścicielem galerii handlowych m.in. w Kołobrzegu, Szczecinku, Gryficach, Białogardzie, Gubinie. Spółka obecnie realizuje kolejne inwestycje handlowe. Na przełomie I i II kwartału 2019 roku planuje otwarcie galerii w Drawsku Pomorskim.