Nowy najemca modowy w Galerii Raj

Z końcem 2018 roku w Galerii Raj w Dębicy został otwarty salon marki Big Star. Nowy sklep ma 221 mkw. powierzchni. Marka od blisko 40 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży jeansów. Dysponuje siecią liczącą ponad 200 sklepów zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Białorusi.

– Galeria Raj w Dębicy to miejsce zarówno udanych zakupów, jak i miłego spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych. Bardzo się cieszymy, że z końcem 2018 roku nasz przestronny salon Big Star również tam zagościł. Wierzymy, że sklep zlokalizowany w pasażu głównym, szybko przypadnie klientom do gustu – mówi Arkadiusz Tomankiewicz, dyrektor zarządzający firmy Big Star.

Popyt na produkty denimowe w Polsce stale rośnie. Jak wynika z raportu „Jeans in Poland”, w 2019 r. ma osiągnąć niebagatelną wartość 3,5 mld zł. Jest to znakomita sytuacja dla producentów odzieży jeansowej, którzy mogą liczyć na stabilny wzrost sprzedaży.

Big Star to marka, która na światowym rynku istnieje już od 1979 r., a w Polsce pojawiła się w 1990 r. Firma została przejęta przez polskich udziałowców w 2005 r.  i konsekwentnie się rozwija, dysponując siecią ponad 200 sklepów w Polsce, Niemczech,  Słowacji i Białorusi. Jeansy Big Star to topowy produkt tej marki, ale jej oferta jest znacznie szersza – od butów aż po bieliznę.

Galeria Raj w Dębicy – obiekt Grupy IVS

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, Jysk, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.