Drogeria Rossmann wzbogaci ofertę Centrum Łopuszańska 22

Warszawskie centrum handlowe 2019 rok rozpoczyna od otwarcia drogerii Rossmann, która dołączy do grona innych dużych sklepów takich jak: Biedronka, Kik czy Media Expert. W Centrum Łopuszańska 22 można znaleźć też liczne butiki z modą damską, męską, dodatkami oraz kosmetykami.

Powstanie drogerii Rossmann to kolejny krok w rozwoju Centrum Łopuszańska 22. I najlepszy dowód na to, że nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale też je antycypuje. Dlatego stopniowo, ale konsekwentnie się zmienia. W 2017 roku otwarto Biedronkę, Kik i pierwszy wówczas warszawski salon Media Expert.

Centrum Lopuszańska 22 zmienia się dla klientów

Ostatni rok przyniósł inaugurację Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO o powierzchni aż 4 tys. mkw. W AIRO mieszczą się park trampolin i sala zabaw dla dzieci. W centrum handlowym na początku przeważały butiki, teraz pojawiają się także większe sklepy.

Ewolucja Centrum Łopuszańska 22 odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów, którzy oczekują, że w jednej przestrzeni znajdą się butiki, większe sklepy oferujące szeroki asortyment różnych marek, a także punkty usługowe i centra rozrywki.

170 sklepów i 1 tys. miejsc parkingowych

Centrum Łopuszańska 22 znajduje się w Warszawie między Al. Jerozolimskimi a Al. Krakowską. Obiekt został otwarty 8 czerwca 2017 roku i oferuje 20 tys. mkw. powierzchni najmu oraz bezpłatny parking na ponad 1 tys. miejsc.

W centrum handlowym działa 170 sklepów  m.in.: Wólczanka, Mosquito, Paris Optique, Lavard, Bialcon, Ochnik, Pako Lorente, Anataka, Recman, Kubenz, Henri Lloyd, Femestage Ewa Minge, Vanila, M-But, Columbia, Esotiq, Alles, Change Lingerie, Pawis, MM & Gold, Attraction Paris i wiele innych. W galerii funkcjonują również m.in. drogerie Natura i Ziaja, Inglot, aleperfumeria, usługi typowe dla centrów handlowych takie jak poczta czy pralnia. Całość uzupełnia Biedronka, KiK,  Media Expert. W strefie restauracyjno-kawiarnianej znajdują się Burger Bistro, Domowe Smaki, Koh Azja (kuchnia tajska), Carte d`Or, Grycan. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest firma Devin Investments.