14 restauracji Olimp w Warszawie

14 lutego br. została otwarta czternasta restauracja Olimp w Warszawie. Nowy lokal wystartował na przy ul. Bobrowieckiej 8. Restauracja Olimp jest nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2019 w kategorii F&B Expansion.

Restauracje Olimp. Przykładamy wagę do smaku to najpopularniejsza marka w portfolio Gastromall Group. To dojrzały, rozbudowany koncept u którego podstaw leżą 3 filary: świeże jedzenie przygotowane od podstaw na miejscu przez doświadczonych kucharzy, prosty system sprzedaży – samoobsługa pozwalająca gościom na komponowanie posiłku, oraz cena – ujednolicona za 100 gramów jedzenia. Sieć liczy obecnie 86 restauracji, dynamika otwarć utrzymuje się na poziomie kilkunastu rocznie.

Intensywny rok

Jak zapowiada Gastromall Group, rok 2019 będzie upłynie pod znakiem kolejnych otwarć.  – Zachowana zostanie dynamika otwarć. Podpisaliśmy kilkanaście nowych umów, a harmonogram powstawania nowych lokali do czerwca 2019 r. jest już ustalony. Kolejnych kilkanaście umów jest w trakcie negocjacji – wylicza Piotr Beltrani Specjalista ds. Rozwoju Sieci Restauracji Olimp. – Na wiosennym Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards będziemy obecni z nową ofertą. Mamy nadzieję, że nasza obecność przyśpieszy finalizację rozmów – dodaje.

Już w styczniu br. zaczął się proces modernizacji starszych restauracji. Przemianę przejdą kolejno lokale w Centrum Handlowym Czyżyny, Zakopianka, Factory Outlet, a także punkty streetowe jak Krupnicza czy Rynek Podgórski w Krakowie. Remont czeka wkrótce restaurację Olimp w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach. Proces zmian wizualnych i funkcjonalnych wprowadzają także franczyzobiorcy. Trwają remonty w restauracjach Olimp w Galerii Rzeszów oraz w poznańskiej Avenidzie i łódzkim biurowcu Sterlinga Business Center.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.