Sizeer kontynuuje ekspansję w Estonii

Tere jälle Tallinn! Sieć Sizeer powitała kolejny raz stolicę Estonii, gdzie otwarto drugi salon multibrandu na mapie handlowej w kraju. Właścicielem sieci sklepów Sizeer jest Marketing Investment Group.

Po tym jak w listopadzie ubiegłego roku estońscy sympatycy sneakerów i odzieży streetwearowej mieli okazję poznać pierwszy salon Sizeer w stolicy Estonii, teraz wybór najnowszych modeli znaleźć można w nowej lokalizacji – w galerii Rocca Al Mare w Tallinie. Do dyspozycji klientów zostało oddane ponad 162 mkw, w kompleksie handlowych znajdującym się tuż przy najbardziej uczęszczanej arterii miasta.

Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Węgry, a teraz Estonia – sieć Sizeer, od ponad 10. lat, stawia na dynamiczny rozwój w regionie CEE. Obecnie multibrand liczy 147 salonów, a ekspansja w Europie środkowo-wschodniej jest sukcesywnie kontynuowana. Przypominjmy, że Estonia była 3. rynkiem zagranicznym na mapie ekspansji multibrandu w 2018 roku. W styczniu ubiegłego roku pierwszy salon Sizeer pojawił się w Rumunii, w kwietniu natomiast, otwarto pierwszy punkt na mapie handlowej Węgier, by dziś zakupy można było zrobić już w trzech salonach kraju.

Multibrandowa sieć

Sizeer to multibrandowa sieć z topowymi sneakerami, streatwearem i akcesoriami od najlepszych światowych marek, jak Nike, adidas Originals, Puma, New Balance, Reebok, Lacoste, Timberland, ASICS, Vans, New Era czy Confront. Poza sprzedażą stacjonarną, oferta marki dostępna jest również online pod adresem www.sizeer.com.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group –  wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style i Symbiosis. Obecnie MIG dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej oraz franczyzowej. Grupa MIG od lat integruje kanały sprzedaży, wdrażając najnowsze rozwiązania omnichannelowe.