157. market Bricomarché

‚- Jestem przekonana, że otwarcie pierwszego supermarketu Bricomarché w Mławie niesie za sobą liczne korzyści, zarówno dla mieszkańców tego miasta, jak i okolic. Sam sklep ma powierzchnię 1,6 tys. mkw. Dodatkowo, mając na uwadze komfort klientów, udostępniamy im także ogród zewnętrzny o powierzchni 1 tys. mkw., wiatę ogrodowo- budowlaną, która ma 400 mkw. oraz parking mieszczący 120 samochodów. Dzięki rozbudowanej powierzchni sklep zaoferuje klientom łącznie około 26 tysięcy artykułów – mówi Magdalena Zakowana, właścicielka Bricomarché w Mławie.

Współpraca z lokalnymi dostawcami, nowe miejsca pracy i dodatkowe dochody do budżetu miasta to tylko niektóre korzyści wynikające z otwarcia sklepu Bricomarché w Mławie. Dzięki temu klienci mogą również skorzystać z szerokiej oferty produktów typu „dom i ogród”, a także uczestniczyć w akcjach społecznych. Oficjalne otwarcie 157. marketu tej sieci w Polsce odbyło się 27 marca br.

Nowo powstały market Bricomarché daje klientom dostęp do wysokiej jakości produktów do domu i ogrodu z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z tych artykułów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny. Dodatkowo, mieszkańcy Mławy i okolic mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony profesjonalnych doradców oraz korzystać z usług takich, jak: cięcie na wymiar czy transport zamówionego towaru.

Blisko 7,5 mld złotych. przychodów

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13,3 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.