Nowy sklep Leroy Merlin Warszawa Praga Południe

Pod koniec roku 2019, na warszawskiej Pradze Południe, powstanie kolejne Leroy Merlin. Szeroka oferta usługowa Leroy Merlin Warszawa Praga Południe dopasowana będzie zarówno do potrzeb mieszkańców, jak i fachowców.

Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usługowej Leroy Merlin Warszawa Praga Południe już pod koniec roku 2019. Nowy zespół Leroy Merlin Warszawa Praga Południe będzie liczył aż 160 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.

Głównym wyróżnikiem nowego Leroy Merlin będzie szeroka gama usług projektowych, tj.: inspiracyjna strefa aranżacji łazienkowych i kuchennych, a także kompleksowych usług krawieckich oraz projektowania wnętrz. Ponadto, w ofercie Leroy Merlin znajdą się również usługi montażowe zakupionych produktów, realizowane w ścisłej współpracy z lokalnymi firmami.  Niezależnie od gabarytów zakupionych towarów, Leroy Merlin oferować będzie również usługę dostawy pod dowolnie wskazany adres.

Nowy sklep Leroy Merlin w Warszawie

– Szeroka oferta usługowa nowego Leroy Merlin na warszawskiej Pradze Południe to wyjście naprzeciw oczekiwań mieszkańców. Nasi klienci oprócz możliwości dokonania zakupów, będą mogli pod okiem specjalistów zaprojektować swoją domową przestrzeń, zaaranżować okna, a także zlecić montaż zakupionych artykułów. Chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi firmami świadczącymi usługi wykończenia wnętrz i wspierać ich rozwój. Z nami, każdy będzie w stanie zrealizować pasje i marzenia, niezależnie od tego, czy będzie to duża budowa, czy prace związane z majsterkowaniem lub dekoracją wnętrz i ogrodu. To będzie zupełnie nowe miejsce na mapie aglomeracji warszawskiej i okolic – komentuje Mariusz Grzybowski, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Warszawa Południe.

Klienci nowego Leroy Merlin będą mogli również dołączyć do programów lojalnościowych tj.: DOM  (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów), które uczynią zakupy jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Punkty zbierane na kartach sumują się i pozwalają na zniżki na zakupy oraz korzystanie z wielu dodatkowych promocji.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jest dostępna w 44 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 62 sklepy wielkopowierzchniowe, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 10 tys. pracowników.