BOIG zaprezentuje kluczowe projekty na SCF 2019 Exhibition&Awards

W trakcie tegorocznej, wiosennej edycji Shopping Center Forum, firma The Blue Ocean Investment Group (BOIG) zaprezentuje realizowane przez siebie priorytetowe projekty oraz zupełnie nowe, debiutujące inwestycje, w których odpowiada za komercjalizację.

BOIG odpowiedzialny jest obecnie za wynajem kilkudziesięciu obiektów handlowych w całej Polsce. Wśród nich są zarówno niewielkie centra handlowe convenience, obiekty wyprzedażowe, zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne, parki handlowe czy regularne galerie. O najważniejszych projektach nad jakimi pracuje firma, będzie można porozmawiać na zbliżających się targach Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards. Wśród obiektów prezentowanych na stoisku BOIG (2.5) znajdą się kluczowe projekty firm Dekada SA, KG Group czy DnB Asset Holdco Sp. z.o.o.

– W obecnej sytuacji rynkowej, gdzie podaż obiektów handlowych jest bardzo duża, powstające inwestycje muszą wyróżniać się na tle konkurencji i oferować swoim klientom coś więcej niż tylko zakupy. Wszystkie z naszych projektów, o których chcemy porozmawiać na wiosennym SCF spełniają te wymagania i zaskakują, m.in. ofertą, formatem i alternatywnymi rozwiązaniami. I każdy z nich jest oryginalny na swój sposób. Wierzę, że wszystkie prezentowane przez nas inwestycje spotkają się z dużym zainteresowaniem branży i staną się tematem do wspólnych rozmów na Forum – mówi dla Retailnet Tomasz Rydlewski, Wiceprezes BOIG.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Portfolio BOIG to ponad 50 galerii handlowych, retail parków, outletów i powierzchni biurowych, wśród nich kilkanaście centrów handlowych Dekada, centra typu convenience należące do sieci Atut, centra handlowe Street Mall Vis à Vis należące do portfela Grupy Capital Park, Tkalnia Pabianice, Galeria Metro Chrzanów, ETC Swarzędz, Marina Park w Iławie, obiekty handlowe w Pułtusku i Dzierżoniowie oraz projekty outletowe: Cracovia Outlet, Pomerania Outlet i Silesia Outlet.