Czwarty salon Sizeer w stolicy Łotwy

Ryga powitała czwarty już salon sieci Sizeer, udowadniając tym samym, że stolica Łotwy jest także ważnym centrum streetwearu na mapie handlowej kraju.

4 kwietnia br., na powierzchni blisko 263 mkw., został otwarty czwarty salon Sizeer w Rydze. Tym razem sieć multibrandowa wybrała do współpracy przestrzeń nowej galerii Riga Akropole, gdzie swoje sklepy otworzyło wiele rozpoznawalnych marek o światowym zasięgu. Streetwearowa oferta Sizeer wpisuje się w różnorodność dostępnego asortymentu w nowo otwartym kompleksie handlowym.

Przypomnijmy, że w marciu sieć Sizeer powitała kolejny raz stolicę Estonii, gdzie otwarto drugi salon multibrandu na mapie handlowej w kraju. Po tym jak w listopadzie ubiegłego roku estońscy sympatycy sneakerów i odzieży streetwearowej mieli okazję poznać pierwszy salon Sizeer w stolicy Estonii, od marca wybór najnowszych modeli znaleźć można w nowej lokalizacji – w galerii Rocca Al Mare w Tallinie. Do dyspozycji klientów zostało oddane ponad 162 mkw, w kompleksie handlowych znajdującym się tuż przy najbardziej uczęszczanej arterii miasta.

Właścicielem marki Sizeer jest MIG

Sizeer, od ponad dziesięciu lat, dynamicznie rozwija się na rynkach regionu CEE, będąc w takich krajach jak: Polska, Słowacja, Czechy, Niemcy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Węgry i Estonia. Obecnie multibrand liczy 144 salony w Europie, w których fani sneakerów i streetwearu mogą znaleźć wybór modeli z najnowszych kolekcji największych marek, kreujących styl ulic na całym świecie. Ekspansja w Europie środkowo-wschodniej jest sukcesywnie kontynuowana.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste oraz asortymentu Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style i Symbiosis. Poza sprzedażą stacjonarną, oferta marki dostępna jest również online pod adresem www.sizeer.com.