Silver Dragon w Europie Centralnej

W gliwickim obiekcie pojawi się restauracja Silver Dragon. Na 120 mkw. zaserwuje specjały kuchni orientalnej. W ramach podpisanej umowy najmu – ruszy jeszcze przed wakacjami. To kolejny nowy najemca Centrum Handlowego Europa Centralna, które zapowiada już kolejne otwarcia.

W nowej restauracji w Europie Centralnej, na gości czekać będą specjały kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej. Te przygotowywane będą przez wykwalifikowanych, azjatyckich kucharzy. – W menu znajdą się między innymi popularne Dragon Boxy, dania w panierce, potrawy smażone na patelni wok czy owoce morza – mówi Małgorzata Gruszczyńska z Silver Dragon.

Restauracja Silver Dragon ma powierzchnię 120 mkw.

Lokal o powierzchni 120 mkw. znajdzie się na poziomie +1 w sąsiedztwie restauracji Olimp. Jego otwarcie planowane jest jeszcze przed wakacjami. Dzięki temu wzbogaci przestronną
i komfortową strefę restauracyjną gliwickiego obiektu, którą tworzą również takie marki jak: McDonald’s/McDrive, Olimp, Ryokan Sushi czy Yasir Kebab. Ponadto, klienci tego centrum handlowego mogą korzystać z oferty – Grycan, loYogurteria czy Mount Blanc.

– Bardzo cieszymy się, że Silver Dragon do nas dołączy. Będzie to ciekawa propozycja dla naszych klientów, którzy lubią orientalne smaki. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Nowy rok to dla nas czas dynamicznego poszerzania grona najemców. Po nowych markach odzieżowych, jak m.in. Vistula oraz Wólczanka, teraz poszerzamy ofertę restauracyjną. Mogę jednak zdradzić, że to nie koniec i niebawem czekają nas kolejne otwarcia. – dodaje.

Apsys zarządza CH Europa Centralna

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 74 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 minut centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 godziny przez 5 mln mieszkańców.

Obiektem zarządza firma Apsys – wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.