Bon Apetito w portfolio najemców Focus Mall Piotrków Trybunalski

W galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski został otwarty kolejny lokal gastronomiczny, Bon Apetito. Restauracja o powierzchni ponad 200 mkw. oferuje dania na wagę, a także nowocześnie zaaranżowaną strefę relaksu, z której goście mogą korzystać również w niehandlowe niedziele.

Klienci piotrkowskiej galerii Focus Mall mają do dyspozycji bogatą ofertę kawiarni i restauracji, którą tworzą marki: Carte d’Or, Cukiernia Sowa, Grycan, Helios Cafe, KFC, Rajskie Jadło, Solo Pizza,Kebab, Zen Thai. Od 28 kwietnia 2019 roku, bywalcy centrum mogą korzystać z propozycji polskiej sieci Bon Apetito, zlokalizowanej tuż przy wejściu głównym do galerii. W menu restauracji znajdują się, m.in. dania półmięsne, posiłki fit, vege, jarskie, ryby, sałatki czy inne smaczne dodatki, które goście mogą dowolnie komponować. Ponadto, co dwa tygodnie
w ramach cyklu „Kuchnie świata” odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjałów z różnych zakątków globu.

Bon Apetito w Focus Mall – jedyny taki lokal w Polsce

Restauracja w Focus Mall jest pierwszą pod szyldem Bon Apetito, która oferuje klientom nowe rozwiązania. Lokal zajmujący 212 mkw. powierzchni, zaaranżowany jest wg najnowszej koncepcji marki. Nowy wystrój tworzą drewniane, ażurowe meble, którym dodatkowo lekkości nadają stylowe poduchy na siedziskach, a nowoczesna tapeta typu pattern z geometrycznym wzorem doskonale uzupełnia motyw…wałków kuchennych. Połączenie drewna o jasnym odcieniu wraz z elementami w kolorze szarości wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Restauracja w nowej odsłonie to miejsce, gdzie goście mogą nie tylko smacznie zjeść, ale też spotkać się ze znajomymi i przyjemnie spędzić czas. To jednak nie jedyne nowości! Najemca udostępnił strefę dla dzieci wyposażoną w siedziska dla maluszków. Bon Apetito zlokalizowany jest przy wejściu głównym do obiektu, do którego odwiedzający mogą dostać się zarówno z poziomu pasażu, jak i od zewnątrz. Samoobsługowa restauracja będzie dostępna również w niedziele niehandlowe. Należy nadmienić, że w sezonie wiosenno-letnim, klienci mogą korzystać również z klimatycznego, zewnętrznego ogródka, który z myślą o komforcie użytkowników został podzielony na dwie części: restauracyjną ze stolikami oraz strefę relaksu z leżakami.

– Jesteśmy zadowoleni, że lista restauracji działających w naszej galerii się powiększyła. Wzbogacając ją wprowadzamy nie tylko nowe smaki, ale także ciekawe koncepty restauracyjne zgodne z duchem czasu i modą. W efekcie, odwiedzający mogą wybierać pomiędzy różnymi kuchniami czy formatami restauracji. Dzięki temu, nasi klienci mają do dyspozycji szeroką ofertę, również w niedziele niehandlowe. Zależy nam na tym, aby każdy znalazł w Focus Mall coś smacznego dla siebie, zgodnie ze swoimi upodobaniami kulinarnymi – komentuje Ewa Sadzińska, Dyrektor, Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

Bon Apetito, to polska sieć restauracji, działająca od 2009 roku, która specjalizuje się głównie w kuchni polskiej. W menu marki można znaleźć także potrawy kuchni włoskiej, greckiej lub innych krajów śródziemnomorskich. Sieć oferuje dania na wagę, dostosowane do regionu, jak i oczekiwań klienta.

Focus Mall Piotrków Trybunalski należy do NEPI Rockcastle

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, KiK, biuro podróży TUI, market elektroniczny Media Markt, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour.

Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.