Sizeer kontynuuje rozwój sieci sklepów w Rumunii

Marketing Investment Group, właściciel multibrandowej sieci Sizeer, kontynuuje rozwój brandu poprzez otwarcia salonów w galeriach i na ulicach handlowych w regionie CEE. Po ubiegłorocznej ekspansji na rynek rumuński i otwarciu kilku salonów w stolicy kraju, tym razem firma otworzyła salon Sizeer w galerii Vivo w mieście Baia Mare.

Wraz z końcem kwietnia, z myślą o rumuńskich sympatykach sneakersów i streetwearu, w mieście Baia Mare, został otwarty nowy salon Sizeer. Zakupy w salonie multibrandu, można robić w galerii handlowej Vivo na powierzchni ponad 136 mkw. Tym samym, ilość salonów z rozpoznawalnym szyldem, powiększyła się do siedmiu, z czego większość zlokalizowana jest w stołecznym Bukareszcie m.in w centrum handlowym MegaMall, Sun Plaza, a teraz, czy ParkLake.

Sizeer ma sieć 161 sklepów w Europie

Obecnie multibrand liczy 161 sklepów w Europie, a jego dynamiczny rozwój w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowany. Poza sprzedażą stacjonarną, rozwijany jest również model sprzedaży online, który pod domeną sizeer.com również poszerza swój zasięg o nowe rynki.

Charakterystyczne logo marki Sizeer od dziewięciu lat można spotkać w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast. Między innymi w Polsce, Niemczech, na Słowacji, Czechach, Litwie, Łotwie, Rumunii oraz na Węgrzech.

Właścicielem sieci Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50style, up8 i Symbiosis.