Dekada Sieradz rozbudowuje ofertę usługową

Do grona najemców Dekady Sieradz w ostatnim czasie dołączył mBank – jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce.

– Oferta Dekady Sieradz stale zyskuje na atrakcyjności i zwiększana jest o kolejne znane i popularne brandy. Obok sieciowych marek modowych, biżuteryjnych, obuwniczych, drogeryjnych czy sportowych, można u nas znaleźć także bogaty sektor usługowy.  Zależy nam na tym, by podczas wizyty w naszym obiekcie klienci mieli dostęp zarówno do zróżnicowanego i bogatego asortymentu, w tym do szerokiego wachlarza usług – mówi Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Dekada Sieradz.

mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w branży i wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Na rynku bank funkcjonuje od 1986 roku i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale wzbogacając swoją ofertę. W Dekadzie Sieradz zajmuje stoisko na pasażu, gdzie klienci mogą szybko i sprawnie m.in. otworzyć rachunek, zaktualizować swoje dane oraz skorzystać z oferty kredytowej dla osób indywidualnych i firm. W punkcie istnieje także możliwość skorzystania z bankomatu i wpłatomatu.

Oferta usługowa w Dekadzie Sieradz

Marka mBank uzupełnia ofertę usługową Dekady Sieradz którą obecnie tworzą firmy tj.  4tel, eSmoking World, Inmedio, wyspa Manicure, Orange, Play, Plus&Cyfrowy Polsat, T-Mobile, biuro podróży wakacje.pl, Kantor i inne.

Dekada Sieradz jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS. W galerii na powierzchni ponad 10 tys. mkw.  znajduje się blisko 30 sklepów znanych międzynarodowych i polskich marek oraz punktów usługowo-gastronomicznych. Wśród nich są: H&M, Hebe, Media Expert, Sinsay czy Empik. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu.

Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.