Zupełnie nowy Komfort w Gdańsku. Sklepy wchodzą w fazę zmian

Nowa przestrzeń, nowe produkty, nowe oznaczenia. Komfort zmienia się dla klientów, aby jeszcze bardziej komfortowo czuli się, urządzając wnętrza swoich domów i mieszkań. Pierwsze efekty można zobaczyć w nowo otwartym sklepie Komfort w Gdańsku. – W pierwszej fazie będziemy sprzedawać produkty w sklepach o nowym rozszerzonym koncepcie. W kolejnych etapach rozwiniemy sprzedaż w kanale online – mówi Tomasz Ostrowicki, Dyrektor Rozwoju Biznesu.

16 maja br. otworzył swe podwoje nowy sklep Komfort w Gdańsku, na terenie parku handlowego przy ul. Przywidzka 10A. To pierwszy taki sklep Komfort, który w ofercie obok szerokiego wyboru podłóg i drzwi posiada zupełnie nowe kategorie produktów – kuchnie oraz szafy. Na powierzchni 1,6 tys. mkw zastosowano absolutnie wyjątkowy format ekspozycji.

Komfort w kuchni – kuchnia w komforcie

Szeroka oferta podłóg i drzwi w Komfort została poszerzona o nowe kategorie – Kuchnie oraz Szafy. Nowy gdański sklep, zlokalizowany jest obok siostrzanych łazienek, tj. sklepu Komfort Łazienki. W ofercie znajdują się kuchnie modułowe z 2-3-tygodniowym terminem realizacji oraz pasujące do nich modułowe szafy tradycyjne i przesuwne z opcją konfiguracji wnętrza. Kuchnie są dla klienta projektowane (wizualizowane) oraz sprzedawane z kompleksową usługą montażu. Do kuchni będzie można także zakupić sprzęt AGD. Sama strefa jest zaprojektowana tak, aby klient mógł komfortowo spędzić czas, a dodatkowo uwzględnić w projekcie kuchni, oprócz samych mebli, pasujące do nich materiały na podłogę czy drzwi.

– W pierwszej fazie będziemy sprzedawać produkty w sklepach o nowym rozszerzonym koncepcie. W kolejnych etapach rozwiniemy sprzedaż w kanale online. Wszystkie systemy mebli kuchennych są dostępne w kilku kolorach do wyboru. Ponadto klient może liczyć na wsparcie projektanta, jak również indywidualnie wybrać szafki i stworzyć swoją wymarzoną kuchnię, dzięki kuchniom modułowym. W ofercie są korzystne cenowo zestawy kuchenne w kilku wariantach, do których można dobrać pasujące szafki, tak, by stworzyć ekonomiczną kuchnię. Z każdą nową koncepcją wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mówi Tomasz Ostrowicki, Dyrektor Rozwoju Biznesu

Zmienia się Komfort

Sklepy Komfort wchodzą właśnie w fazę dużych zmian. Pierwszą z nich jest odświeżenie logotypu, któremu nadano lżejszą, bardziej nowoczesną formę. Kolejny etap to uspójnienie oznaczeń dla siostrzanych marek, czyli funkcjonujących już Komfort Łazienki i powstających właśnie Komfort Kuchnie. Nowe sklepy będą miały nowe oznaczenia, natomiast w pozostałych będą one sukcesywnie zmieniane. Największy jednak nacisk firma kładzie na stałą poprawę jakości obsługi, która dotyczy całego procesu zakupowego. Zaczyna się od dostępnej oferty, która jest stale rozwijana przez realizację zakupów w nowoczesnych sklepach i przy wykorzystaniu nowych technologii po montaż produktów. Nadszedł też czas na nowe dziecko w rodzinie.

komfort-logo

– Zwieńczeniem tych zmian jest wprowadzenie nowego formatu wielkopowierzchniowych sklepów Komfort, które pod jednym dachem zmieszczą wszystkie te kategorie, a nawet więcej. Chcemy kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych klientów, ułatwiając im realizację projektów związanych z remontem i wykończeniem, a także dekoracją wnętrz. Wyjątkowa będzie nie tylko rozszerzona oferta produktowa. Wierzymy, że naszym wyróżnikiem będą kompleksowe zakupy – od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po transport i montaż. Wkrótce poinformujemy o szczegółach przedsięwzięcia, które wchodzi w finalną fazę realizacji – mówi Michał Szlapański, Dyrektor Marketingu, Sklepy Komfort S.A.