W rybnickim Focus Parku otwarto salon Medicine

Kolejna znana marka modowa – Medicine – dołącza do grona najemców Focus Parku w Rybniku. Medicine stanowi uzupełnienie bogatej oferty mody miejskiej rybnickiej galerii i idealnie wpasowuje się w strategię rozwoju rybnickiego centrum.

Salon Medicine został otwarty 14 czerwca. Marka zajęła lokal o powierzchni 430 mkw., który znajduje się na I piętrze galerii.

Autorski  koncept nowego salonu Medicine zaprojektowany został z największą starannością zgodnie ze światowymi trendami. Unikalny charakter tworzą między innymi elementy wystroju wnętrza w inspirującym stylu vintage. Wysokiej jakości naturalne materiały, użyte do aranżacji przestrzeni salonu, podkreślają autentyczność i wyjątkowość marki Medicine.

Sieć Medicine jest już obecna w 60 miastach Polski. Salony marki ulokowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w kraju.  Medicine, dynamicznie rozwijająca się polska marka, stawia na twórcze podejście do mody.

– Nowa, znana marka, poszerzy ofertę galerii dla wymagających klientów. Salon Medicine doskonale wkomponowuje się w miejski styl stale rozwijającego się Rybnika oraz Galerii Focus Park. Nowy salon  Medicine to jedyny sklep marki w Rybniku i okolicach – cieszy nas fakt, że ta oryginalna marka wybrała Focus Park jako miejsce atrakcyjne dla rozwoju swojego biznesu– mówi Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park Rybnik.

Zarządcą Focus Park w Rybniku jest Apsys

Focus Park to wiodące centrum handlowe w Rybniku, które oferuje swoim klientom 66 sklepów i punkty usługowe, Multikino z siedmioma salami oraz parking na 320 miejsc. Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki, jak: Media Expert, Deichmann, C&A, Rossmann, Empik, Bershka, Stradivarius, Smyk, Martes Sport, CCC i wspomniane Multikino. Rybnickie centrum ma trzy kondygnacje handlowe oraz powierzchnię najmu 17,6 tys. mkw.

Centrum handlowe Focus Park powstało w 2007 roku na terenie dawnego browaru w Rybniku. Jego niezaprzeczalnymi atutami są: lokalizacja w centrum miasta, niebanalna architektura oraz bogata, zróżnicowana oferta marek, które nie są dostępne w innych rybnickich galeriach. Właścicielem obiektu jest firma Union Investment Real Estate, a zarządcą Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.