New Balance z nowym, powiększonym lokalem w Ptak Outlet

New Balance to kolejna marka, która zdecydowała się na powiększenie swojej powierzchni handlowej w Ptak Outlet. – „To jeden z ulubionych sklepów naszych klientów. Cieszymy się, że już wkrótce będą oni mogli robić zakupy na większej, odświeżonej przestrzeni i w jeszcze bardziej komfortowych warunkach – mówi Kazimierz Ćwikła, Prezes European Outlet S.A.

Amerykańska marka New Balance obecna jest w Ptak Outlet od 2016 roku. Na powierzchni 168 mkw. dostępne są między innymi kultowe modele butów sportowych oraz akcesoria i dodatki. Jak ustaliła redakcja Retailnet, podpisana umowa dotyczy lokalu handlowego o powierzchni 276 mkw., którego otwarcie planowane jest na wrzesień br.

– Powiększenie lokalu marki New Balance pokazuje, że obrany przez nas długofalowy plan rozwoju obiektu przynosi efekty. Dynamiczna ekspansja Ptak Outlet to nie tylko nowe marki, ale także rozwój i modernizacja sklepów, które są z nami już od lat. Marka New Balance pojawiła się w Ptak Outlet wraz z otwarciem trzeciej fazy obiektu i jest kolejną, która zdecydowała się na powiększenie swojej powierzchni handlowej. Takie sytuacje za każdym razem niezwykle nas cieszą, a także są żywym dowodem na zadowolenie naszych najemców – dodaje Kazimierz Ćwikła.

Najemcy powiększają salony w Ptak Outlet

W ostatnim czasie na powiększenie swoich sklepów zdecydowały się takie marki jak 4F, Pierre Cardin, Berlinger Haus oraz Galileo – dobrze się składa.

Ptak Outlet to największe w Polsce centrum sprzedaży outletowej, oferujące ubrania i dodatki ponad 100 marek w fabrycznych cenach. Znajduje się na terenie Miasta Mody Ptak – największego w Polsce centrum handlowego, łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną. Miasto Mody Ptak to 250 tys. mkw. powierzchni handlowo-wystawienniczej, na które składają się również: Centrum Handlowe Ptak – kompleks hal handlowych, w których funkcjonuje ponad 2,5 tys. firm – producentów i importerów odzieży; Ptak Moda – salon mody polskiej, oferujący kolekcje odzieży 300 najlepszych polskich producentów.

Obiekt zlokalizowany jest w Rzgowie przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drodze ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Kompleks nawiązuje stylem do architektury przemysłowej XIX-wiecznej Łodzi.

Ptak Outlet jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019