Cracovia Outlet poszerza portfolio najemców

Portfolio najemców w centrum Cracovia Outlet, powstającym w Krakowie przy ul. Nowohuckiej, stale się powiększa. Kolejną marką, której produkty będą dostępne w centrum, jest Volcano. Z myślą o entuzjastach casualowych stylizacji w obniżonych cenach powstanie sklep o powierzchni 170 mkw.

Marka Volcano i jej kolekcje to esencja codziennego stylu – klasyczne formy, stonowane kolory, dbałość o najwyższą jakość i o sposób wykonania. Oferta marki skierowana jest do osób ceniących sportową nonszalancję, niezaprzeczalną jakość, komfort i wygląd, który odzwierciedla osobowość.

– Klientom coraz bardziej zależy na wygodzie oraz optymalizacji czasu i kosztu zakupów, a koncept połączenia regularnej galerii handlowej z centrum outletowym jest odpowiedzią na te potrzeby – mówi Tomasz Koselski, prezes marki Volcano, która z sukcesem prowadzi już sprzedaż w 10-ciu innych centrach outletowych w Polsce.

– Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use doskonale odpowie na oczekiwania klientów, którzy w jednym miejscu chcą zaspokoić jak najwięcej swoich potrzeb konsumenckich. Na terenie naszego obiektu będzie można zrobić zakupy w centrum outletowym, z gwarancją cen niższych o 30–70 proc., zrobić zakupy u operatora spożywczego, a na koniec pójść na trening do największego centrum fitness w Krakowie – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group.

Otwarcie centrum Cracovia Outlet przewidziane jest na pierwsza połowę 2021 roku.

Kompleks handlowy typu mixed-use

Cracovia Outlet to nowoczesne centrum outletowe powstające w centralnej części Krakowa w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Nowoczesna architektura obiektu pozostaje w zgodzie z dynamicznie rozwijającymi się w okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Oprócz pokaźnej powierzchni oraz imponującej oferty atutem centrum Cracovia Outlet jest jego zlokalizowanie w ramach powstającego na obszarze 15 ha kompleksu handlowego o łącznej powierzchni 60 tys. mkw., w skład którego wejdą również 2 parki handlowe Atut z ofertą spożywczą, wyposażenia wnętrz i popularnymi dyskontami. Dodatkowym walorem lokalizacji jest sąsiedztwo innych centrów handlowych i targowo-kongresowych. Na klientów czekać będzie około 2 tys. miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use zaplanowano na pierwszą połowę 2021 roku.

KG Group S.A. to holding spółek, których główny cel stanowi ogólnopolska działalność deweloperska w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Atutem firmy jest wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, znajomości lokalnego rynku krakowskiego, zamiłowania do tego rynku, a także entuzjazmu, z którym KG Group, jako dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy, podchodzi do tworzenia nowych obiektów komercyjnych. Grupa zrealizowała już projekty lokalnych centrów handlowych Atut – osiem obiektów pod wspólnym szyldem działa w Krakowie (Atuty Złocień, Ruczaj i Grażyny), Węgrzcach koło Krakowa i  Pruszkowie. Wkrótce otwarte zostanie natomiast centrum Atut w Bełchatowie. Planowane są też kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Bielany, Atut Kraków przy ul. Nowohuckiej oraz obiekty w Wieliczce i Suchej Beskidzkiej.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Projekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.