Komfort rozwija sieć w nowym modelu biznesowym

‚- Konsekwentnie rozwijamy markę Komfort i firmy w ramach naszej Grupy w nowym modelu biznesowym – mówi Wojciech Kiestrzyń, Prezes Zarządu Sklepy Komfort S.A. Od 25 lipca klienci w Poznaniu mogą korzystać z komfortowej przestrzeni nowego sklepu Komfort przy ul. Szwajcarskiej 14, na terenie Centrum Handlowego M1. Cały asortyment w jednym miejscu: łazienki, podłogi, drzwi, kuchnie i szafy.

To już trzeci, po Gdańsku i Warszawie, wielkopowierzchniowy sklep marki Komfort, który w bogatej ofercie, obok sztandarowych produktów: podłóg, wykładzin, dywanów i drzwi, posiada zupełnie nowe kategorie – kuchnie oraz łazienki. Na jednym poziomie klienci znajdą część inspiracyjną, dekoracje i akcesoria oraz część z zapasami towarów.

Komfort naprzeciw trendom

Szczegółowo analizowane na bieżąco trendy konsumenckie i potrzeby klientów pokazują, że w dzisiejszym świecie, gdy czas jest bezcenny, wszyscy szukają miejsca i okazji, żeby jak najmniej go stracić. Dotyczy to także projektów, jakimi są urządzanie czy remont domu lub mieszkania. Klienci muszą podejmować przemyślane decyzje na wiele lat. Często jest to trudne, dlatego marka Komfort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, proponując kompleksowe wsparcie.

W sklepach nowego formatu znajdują się realistyczne aranżacje wnętrz, dzięki którym klienci mogą zobaczyć finalny efekt i gotowe, atrakcyjne rozwiązania. Jeśli zaś potrzebują dostosowania do niestandardowego metrażu, mogą liczyć na wsparcie projektowe fachowych doradców i wizualizację produktów w określonej przestrzeni. Tutaj można skompletować materiały potrzebne do wykończenia, meble, sprzęt, akcesoria i dekoracje do domu czy mieszkania, które następnie zostaną dostarczone i zamontowane u klienta przez fachowy personel Komfortu.

– Konsekwentnie rozwijamy markę Komfort i firmy w ramach naszej Grupy w nowym modelu biznesowym. Połączenie dotychczasowych formatów pod jednym szyldem i dachem to wynikowa potrzeb naszych klientów i nowoczesnych trendów na rynku. Absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość procesu zakupowego i ułatwienie klientom realizacji planów remontowych czy wykończeniowych, poprzez kompleksową obsługę od A do Z. Pamiętajmy, że w sieci Komfort zrobimy nie tylko zakupy, ale znajdziemy szereg inspiracji, profesjonalne doradztwo, a także usługi począwszy od zaprojektowania przestrzeni i wnętrza przez transport po finalny montaż – mówi Wojciech Kiestrzyń, Prezes Zarządu Sklepy Komfort S.A.

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych, a także kuchni oraz łazienek.