Sizeer otwiera nowy sklep w Ptak Outlet

Kolejna znana sieć handlowa dołącza do grona najemców Ptak Outlet – największego obiektu outletowego w Polsce, oferującego ponad 100 znanych światowych marek w fabrycznych cenach, takich jak Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Pepe Jeans, Guess, Douglas, Levi’s, U.S. Polo czy Nike.

Już we wrześniu otwarty zostanie salon sieci multibrandowej Sizeer, który w swoim asortymencie oferuje obuwie i konfekcję najbardziej znanych producentów z kategorii streetwear, między innymi: adidas, Reebok, Converse, , DC Shoes, Timberland, Lacoste czy Vans. Podpisana umowa zakłada otwarcie lokalu o powierzchni handlowej wynoszącej około 520 mkw. Właścicielem sieci salonów Sizeer jest grupa Marketing Investment Group, do której należą już dwa sklepy na terenie Ptak Outlet – Symbiosis i Umbro.

– Niezwykle cieszy nas długotrwała i wciąż rozwijająca się współpraca z Marketing Investment Group. Zaledwie w zeszłym roku grupa zdecydowała się na otwarcie w Ptak Outlet swojego drugiego lokalu, którym był sklep Umbro, a teraz podpisaliśmy umowę najmu na kolejny lokal. To ogromna nobilitacja, ale również impuls do dalszego rozwoju – mówi Kazimierz Ćwikła, Prezes European Outlet S.A. Ptak Outlet jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Miasto Mody Ptak

Ptak Outlet jest częścią Miasta Mody Ptak, największego w Polsce centrum handlowego, łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną, o powierzchni handlowo-wystawienniczej 250 tys. mkw., na którą składają się: Centrum Handlowe Ptak – kompleks hal handlowych, w których funkcjonuje ponad 2,5 tys. firm – producentów i importerów odzieży; Ptak Outlet – największe w Polsce centrum sprzedaży outletowej, oferujące ubrania i dodatki ponad 100 marek w fabrycznych cenach; Ptak Moda – salon mody polskiej, oferujący kolekcje odzieży 300 najlepszych polskich producentów. Rocznie Miasto Mody Ptak odwiedza 9 mln. klientów z kraju i z zagranicy.

Obiekt zlokalizowany jest w Rzgowie przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drodze ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Kompleks nawiązuje stylem do architektury przemysłowej XIX-wiecznej Łodzi.