Pepco dołączy do najemców CH Osowa

CH Osowa wkrótce powiększy się o kolejną znaną markę – Pepco. Otwarcie salonu już we wrześniu. Będzie to największy salon tej sieci w całym Trójmieście.

Pepco to sieć sklepów z różnorodnym asortymentem dla każdego – od ubrań, elementów wystroju wnętrz i wyposażenia kuchni, aż po zabawki i dodatki do łazienki.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że od września, w którym to planujemy wielkie otwarcie lokalu, powiększymy naszą ofertę. Dodatkowo jesteśmy dumni, że nasz salon Pepco stanie się największym sklepem tej marki w Trójmieście – komentują przedstawiciele CH Osowa.

Apsys zarządcą CH Osowa

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV EURO AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży. Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa.

Zarządcą CH Osowa jest Apsys,  który jest Partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE. Apsysy jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.