Restauracje Olimp powiększają swój zasięg

1 sierpnia br. Gastromall Gorup otworzył 88. restaurację Olimp w Polsce. Najnowsza realizacja wystartowała w biurowcu Kotlarska 11 w Krakowie. Gastromall Group jest partnerem gastronomicznym Shopping Center Forum 2019 CEE. W ramach food courtu, który pojawi się na targach marki należące do Grupy przez dwa dni będą serwowały przekąski i lunche dla wszystkich uczestników Forum.

Lokal stworzono w najnowszym koncepcie wizualnym. Stonowane wnętrze z elementami naturalnego drewna zapewnia gościom odpoczynek od służbowych obowiązków podczas przerwy śniadaniowej i lunchowej. Ważnym elementem lokalu są dwa stanowiska do livecookingu, jedno z nich będzie obsługiwane przez Sushi Mastera, który codziennie będzie serwował świeże sushi, a drugie, gdzie przez cały dzień będą produkowane wyroby mączne i pierogi. Gotowanie od podstaw, na miejscu –  to znak rozpoznawczy marki.

Komunikacja marketingowa została przeniesiona na monitory zarządzane zdalnie z centrali sieci w Krakowie, które prezentują aktualną ofertę, a także komunikaty informacyjne i wizerunkowe sieci.

– Chcemy utrzymać obecną dynamikę otwarć. Obecna liczba 88 Restauracji Olimp w niedługim czasie powiększy się o nowe lokale we Wrocławiu, Pile, ale także w Warszawie i Katowicach. Dzięki wewnętrznym zmianom w strukturze firmy, będzie nam łatwiej nimi zarządzać. To będzie dla nas pracowite lato, a jesień zapowiada się na równie intensywną – mówi Piotr Beltrani, specjalista ds. rozwoju sieci.

Restauracje Olimp

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Deli Sandwich i Makarun. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.