Nowa marka w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec rozszerza swoją ofertę. Od 1 sierpnia 2019 roku w galerii handlowej działa nowy salon popularnej marki Pepco. Klienci znajdą w nim bogaty asortyment mody dla całej rodziny, a także dodatki oraz produkty do domu. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska, wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec w tym roku świętuje 20-lecie działalności. Klienci doceniają jego lokalizację, wygodę zakupów i dostęp do różnorodnych usług, jak na przykład biura podróży, pralni czy placówki Poczty Polskiej. Na początku sierpnia w centrum handlowym został otwarty salon Pepco, który wzbogacił jego ofertę w segmencie mody i wyposażenia wnętrz.

– Zależy nam na tym, żeby oferta handlowa Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec poszerzała się, a klienci podczas jednej wizyty mogli zarówno kupić ubrania i dodatki, skorzystać z usług oraz zjeść posiłek. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić klientów do nowego salonu marki Pepco – mówi Cezary Smektała, property manager w  Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec.

Salon Pepco otwarty w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec zajął lokal o powierzchni 477 mkw. W ofercie sklepu można znaleźć odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. W salonie otwartym w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec klienci będą mogli wybierać spośród bogatego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych dodatków oraz zabawek. W ofercie sklepu znajdują się również tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne i ułatwiające przechowywanie.  Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec zarządza i za komercjalizację odpowiada Ceetrus Polska.

Prawie 50 sklepów w CH Auchan Sosnowiec

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Diverse, 5.10.15 czy Wrangler. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje i kawiarnię. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2440 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Powstało w 1999 roku. Obiekt ma 25 768 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus w Polsce i na świecie

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.